Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichés hányinger ellen mit...

Pszichés hányinger ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valamikor elkezd hányingerem lenni és aztán már félek hogy hánynom kell. Egy kicsit csillapodik aztán előjön csillapodik Előjön. Aztán mikor sikerül megnyugodnom akkor elmúlik teljes de amíg ez tart szenvedek olyan szörnyű mit tudnék csinálni segítsen valaki nagyon stresszes vagyok!!
2017. dec. 20. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt, hogy megnyugszol, de ezt te is tudod.
2017. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de sajnos nehéz játszik velem az agyam most is az van a fejemben hogy megint hányingerem lesz megint hányingerem lesz jajj most mit csináljak. Tehát ez zajlik a fejemben és nem tudom hogy mit csináljak megnyugodni nem tudok így estére.
2017. dec. 20. 22:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen tényleg nem bírom így nem fogok tudni aludni
2017. dec. 20. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon, vegyél be hányinger elleni vitamint/gyógyszert. Az gyakorlatilag is segíthet, illetve annak a tudata, hogy vettél be olyat, szintén segíthet az elméd trükközése ellen. Egy próbát megér. Majd írd meg, hogy vagy.
2017. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni, attól elálmosodsz, el fog múlni.
2017. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel küzdök, nagyon szeretnék rá megoldást találni, enni is alig tudok emiatt hetek óta!

Kérdező, ha találsz valami megoldást, kérlek mondd el nekem is!

2017. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!