Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a legjobban...

Hogyan lehet a legjobban levezetni az idegességet?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés... Néha úgy érzem fel tudnék robbanni mert valaki vagy valami felidegesít, ilyenkor mindentől elmegy a kedvem kb egész napra, és egyszerűen nem tudom hogyan szabadulhatnék meg ettől... Ti ilyenkor mihez kezdtek?
2008. okt. 25. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
El kell foglalnod magad valamivel, hogy ne idegeskedj, miután megtaláltad a probléma okát.
2008. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
vegyél egy forró fürdőt, vagy meditálj, vagy csak foglald el magad.
2008. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg beszéld ki magadból azt ami bánt egy baráttal vagy akihez bizalmad van. Nekem bevált.
2008. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Szexszel :)
2008. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Én akkor írok valamit, valami véres, gyilkolós sztorit. Vagy bármit. A felénél már nem vagyok ideges. Nekem ez vált be.
2008. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Menj el egy konditerembe és hajtsd ki magadból a feszültséget. Amikor kijössz, kellemes fáradtságot érzel, jót tettél az egészségednek és már nem is vagy olyan ideges! Nekem ez vált be. Így vezetem le az agressziót és dühöt, ami felgyülemlik - nem vagyok egy "kikiabálom magamból és utána megkönnyebbülök" típus, inkább magamban tartok mindent.
2008. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
72%
Utolsó válaszolóval értek (a legjobban) egyet. Nekem pszichológus javasolta: sport. Futni, biciklizni szoktam. (A barátnőm azt javasolta, vágjam földhöz a tányérokat. De ezt nem tartottam igazán jó ötletnek.)
2008. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ln elszoktam menni boxolni. Egy kis ütögetés jót tesz!
2008. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

KARATE

XD

2008. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Fogj egy kispárnát, szorítsd az arcodra /hangtompítónak/, és sikíts bele teljes erőből! :D Fantasztikus felszabadulás élmény!


Még jobb érzés, ha nem kell kispárnát használnod, mert nincs ott senki, aki szívrohamot kapna az 1000decibel hallatán.

2009. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!