Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Édesanyámnak bipoláris depress...

Édesanyámnak bipoláris depressziója lett volna? Lehet nekem is az van?

Figyelt kérdés
Édesanyám évekkel ezelőtt felakasztotta magát. Nagyon kiszámíthatatlan ember volt. Egyik nap pörgött verseket írt festett élni akart jókedve volt másik nap már megakart halni semmi életkedve nem volt és ez váltakozott állandóan különböző időközönként. Évekkel később azt vettem észre magamon hogy nagyon hasonlóan viselkedek mint ő. Pár napja próbáltam öngyilkos lenni de nem sikerült most viszont teljesen fel vagyok pörögve jókedvem van gitározok egész nap megyek később edzeni majd bulizni is. Mindig is voltak hangulatingadozásaim de eddig nem volt ennyire súlyos. Visszagondolva az elmúlt éveket mindig így töltöttem csak kevésbé voltak hogy mondjam nagyok a kilengések. Csak pár közeli barátom tud a problémámról egyedül élek. A háziorvosomnak elmondtam igaz nem mindent és beutalt a pszichiátriára ahol január végére kaptam időpontot de úgy érzem most nekem erre nincs is szükségem. Lehet már vége ennek? Elmenjek majd azért? Mi van ha visszaesek mégis? Lehet sürgetni kéne ezt?

2017. dec. 28. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el. A felpörgött periódus is egy betegségtünet, nem azt jelenti, hogy jól vagy.
2017. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el és mondd el részletesen az egészet. Majd a doki megmondja, mi a teendő!
2017. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!