Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha ennyire lefáraszt...

Normális, ha ennyire lefárasztanak az emberek?

Figyelt kérdés
A munkahelyen egy légterű irodában vagyok, valamint mellette néha ki kell mennem a gyárterületre. Sokan szoktak köszönni, vagy hozzám szólnak pár szót, viszont én ilyenkor mindig úgy érzem, hogy elfáradok, ha túl sokat kell beszélnem, vagy ha munka közben más hétköznapi témával kapcsolatban kérdeznek, vagy mondanak valamit, és reagálnom kell rá. Ilyenkor délután alig várom, hogy hazaérjek és kipihenjem a fáradalmakat, mert nem is a munka fáraszt le, hanem a sok beszéd. Ez normális?

2017. dec. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlságosan kommunikatív, van ilyen.
2017. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Introvertált embereknek kevésbé ideális az összenyitott iroda. Ad 1.

Nem lehet, hogy neked kevésbé van mondanivalód, mert kevés dolog történik veled - s ez feszélyez inkább? (magamból indulok ki :)

2017. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: De lehetséges, bár ők is kb. csak olyan élményekről beszélnek, amik egy csomó pénzbe kerülnek (wellness, nyaralás) én meg ilyenekre nem szívesen költök.
2017. dec. 29. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is zárkózott vagyok, keveset beszélek, egyébként a nyaralás wellness engem se hoz lázba.Nincs családom, gyerekem, szüleimmel élek még. Párom sincs. Nekem pl. ezért kevés a mondanivalóm. Nincs különösebb hobbim, olvasok, sportolok.

Akinek vannak gyerekei, párja, mindig történik valami amiről lehet mesélniük. Ha valami hasonló élethelyzetben vagy mint én, akkor érthető a "beszűkültség".

2017. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!