Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek volt olyen, hogy a...

Veletek volt olyen, hogy a szüleitek ilyennel fenyegettek, hogy bezáratnak elmegyógyintézetbe, beküldetnek a pszichiátriára stb?

Figyelt kérdés

Apàmnak egyébként valami baja van, egy idegbeteg állat, ha kell véresre vág valakit (na ezért bezárnák, csak éppen a böribe).

16 éves korom óta ezt hajtogatja minden hülyeség miatt. Ha eltörik egy pohár vqgy volt, hogy nem nyilt ki az ablak (1950-es dupla fa) ezért erővel feszegettem, és olyan nagyon neki csapódott a kilsőnek, hogy megrepedt.

Meg volt olyan, hogy 40 fokos lázzal, hányással beküldött egész héten (igazolással), erre már mindenki haza akart küldeni, ő meg azon őrjöngött, hogy bevitett a pszichiátriára, mert nem az Algopyrintől gyógyulok meg. Akárhányszor beteg vagyok, ő rám fogja, hogy csak "megbolondultam". Meg elállította a rádiót a kocsiban, erre rám fogta, hogy csak a "b.lond elállította", mikor ő volt. Amikor meg egyest kaptam, hetekig random berontott a szobába, hogy mit csinálok, megbolondultam, majd ott adnak gyógyszert amitől tudok tanulni.

Volt, hogy annyira elegem lett, hogy összepakoltam neki az éjszaka közepén, hogy elmegyek valahova, de én voltam a m.rha hogy végül hazamentem, nem a kollégium ajtajában kopogtattam. Akkor is nem észbekapott, hanem "most megtudják mások is, hogy bolond vagy legalább".


Iszik néha, gyakrabban is, meg egész nap az m1-et bámulja. Mert aztán ezek olyan

dolgok, amikkel bezárathatna, de el is hiszi, az a baj.


2017. dec. 29. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az apád elmebeteg :(
2017. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

18-20 éves korom körül az én apám is mondott olyat anyámnak hogy nem vagyok normális, meg hogy Sümegen kötök ki az elmegyógyintézetben. Később anyámnak is mondta hogy ő sem normális. Aztán apám 92 éves lett és Sümegen kötött ki az elmegyógyintézetben. Anyám meg halála napjáig meglepően tiszta elméjű volt, ahogy én is az vagyok.

Úgyhogy ne nagyon emlegesse apukád a pszichiátriát, mert be fogja vonzani magának.

2017. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged kollégiumban lakni, költözz oda!
2017. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!