Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet az hogy sok ember...

Hogy lehet az hogy sok ember vesz körül mégis depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Van családom, párkapcsolatban élek. A munkámban is sokan vannak körülöttem. A hangulatom mégis folyamatosan mélyen van, ürességet érzek. Nehezen tudok kimászni az ágyból és magányosnak érzem magam.
2017. dec. 30. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ha a fejedben nem mennek a "jókedv hormonok", akkor még úgy is depressziós lennél, ha milliomosként a Karibi-szigeteken heverésznél a tengerparton az összes családtagoddal, barátoddal.
2017. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Uszás02 válasza:
Ezt ne vedd sértésnek, de voltál már pszichológusnál?
2017. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál. Ő is megtett mindent meg én is, sportolok, élek közösségi életet, anyagi biztonságom van, jó munkám, elég szabadidőm. Ahogy az első is írta, lehet hogy agyi folyamatok működnek rosszul. Na de ki akar gyógyszeren élni. Azok sem saját érzések. Meg mire normálisan beállítják, a gyógyszer millió mellékhatást okoz. Nem akarok szexualitás mentes életet élni plussz 20kg-val stb... amúgy sem győz meg hogy egy gyógyszer amitől az embernek hosszú távon jó kedve lesz, nem okoz függőséget.
2017. dec. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!