Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem ADHD-m van?

Nekem ADHD-m van?

Figyelt kérdés

Szaisztok!


27 éves fiú vagyok és sajnos világ életemben komoly gondot okozott a koncentrálás.


Általános iskolában állandóan belső frusztráltságot okozott, hogy nem tudtam képességeimnek megfelelően teljesíteni. Gyakran előfordult, hogy "apróságokra" nem emlékeztem vagy nem minden házi feladatot csínáltam meg és emiatt nem tudtam jól teljesíteni. Sosem értettem, hogy mások - akikkel látszólag ugyanolyan értelmi szinten vagyok - miért tudnak jobban teljesíteni és miért sikerül több dolog jobban az életben. Emiatt nagyon alacsony az önbizalmam. Illetve amiatt volt hosszú ideig hogy nagyon dagadt voltam.

Érettségizni érdekes módon tökéletesen tudtam.

Főiskolán nehezen tanultam, de azt is elvégeztem. A munka világában azonban nem találom a helyem.

Amit nem értek, hogy miért megy jól nekem bármely idegen nyelv, ha sokat foglalkozom vele.


Komoly gondot és szörnyen kínos pillanatokat okozott a koncentrációhiányom, ami miatt ki is rúgtak. Már többször gondolkodtam az öngyilkosságon, mert egész egyszerűen nem látok semmilyen kiutat.


Depressziós vagyok mert nem látok jövőképet magam előtt és sajnos ez az újboli hízásban nyilvánul meg nálam.


Nem tudok ellazulni, folyton pörög az agyam, nyughatatlan vagyok. Szexuális életem is rémes, nincs melegként egy állandó partnerem.


2017. dec. 31. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia :) nyugodj meg!! Szerintem lehetseges amit mondasz,de nem olyan szornyu az. Nekem is figyelemzavarom van.


Nekem pl olyan hogy leulok a konyv ekeg elkezdem olvasni,emlekszem h epp elkezdtem olvasni aztan mire eszbekapok az oldalnak az aljanal jarok es nem emlekszem semmire belole hiaba olvastam el,mert kozben a gondolataim teljesen mashol jarnak. Semmit nem tudok jol megtanulni. Igaz hogy idegesito, de pl a matek nagyon jol megy es biztos valami olyat fogok csinalni ami ezzel kapcsolatos mert ebben jo vagyok valamiert. Valamint a nyelvekhez nekem is van erzekem es a zenehez is. Neked veletlen nincs erzeked a zenehez? Mert ha jo a hallasod es a nyelvekhez erzeked van akkor szerintem az mar felut a zenehez is. Es a matek? Olvastam hogx a figyelemzavarosoknak jol megy a matek.


Szerinten ne stresszeld magad ezen. Talalj olyan embereket akik aterzik ezt a problemat, mert sokan azt hiszik csak kitalalja az ember. Aztan a parkapcs az megfog oldodni. Egy csomo helyen talalhatsz szerelmet csak legyel nyitott.

19/L

2017. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!