Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemtudom mi tortent velem...

Nemtudom mi tortent velem ilyen fiatalon, de elegem van, valaki?

Figyelt kérdés
Az eletem pocsek, meg ugy is, hogy csak 18 eves vagyok.. egeszen pontosan egy furcsan hangzik de legzesi problema tomkre teszi az eletemet.. hol sohajtanom, hol asitanom kell.. borzasztoan megkeseriti az eletemet es mindig azt kivanom, hogy barcsak ne elnek vagy mas ember lehetnek... kerlek segitsen valaki ha tud, mert lassan mar kezdem feladni a remenyt.. orvosi kivizsgalasokon mar honapokkal ezelott atestem es semmi negativat nem talaltak.. szeretek elni de nem igy, ez nem elet...

2018. jan. 2. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Se a sóhajtás,se az ásítás nem kerül nagy fáradságba.
2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ásítási-, sóhajtási kényszerem már évek óta. Eszembe sem jutott, hogy kivizsgáltassam magam e miatt, bár időnként tényleg nagyon zavaró. Szerintem ez pszichés probléma lehet, ha még jobban zavarna én valami agyturkászhoz, pszichológushoz, vagy pszichiáterhez fordulnék. Neked is ezt javaslom!
2018. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a légzési kényszerek a hátizmok, és a rekeszizom merevsége miatt vannak. Relaxációval ezek megszüntethetők. Tanuld meg az autogén tréninget, az segít.
2018. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!