Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok mondani olyan vény...

Tudtok mondani olyan vény nélkül kapható serdülőkori altatót, erősebb nyugtatot ami tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Elég cikinek érzem ezért nem megyek vele a dokihoz de nem nagyon tudok aludni lassan már egy honapja az van hogy pl lefelszek 10kor és olyan 2-3körül sikerül elaludnom úgy hogy kb 20percenként felkelek nemtudom mit tehetnék de érzem magamon a kialvatlanság tübeteit, van valami ötletetek ilye altótora erősebb nyugtatóra?


16/F



2018. jan. 3. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
A vény nélküli cuccok semmit nem érnek, a hatásosakhoz meg orvos kell. Nem az a ciki ha orvoshoz mész alvászavarok miatt, hanem ha maradandó egészségkárosodást gyűjtesz be emiatt. Szóval: Orvos!
2018. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, tényleg hatástalan minden vény nélkül kapható szer, köztük a valeriana relax, sedacur forte. Tényleg semmit se ér, én még a citromfű teától se éreztem semmit, egy literrel megittam éjjelre, hatás nulla. Nem ciki orvoshoz menni, szorongsz valami miatt, ez szinte biztos. Első körben háziorvos, kérj beutalót egy pszichiáterhez, vagy menj el TB támogatott ingyenes rendelésre. (Készülj fel, 3 órás sorbanállás várható, akkor is, ha időpontra mész.Utoljára mikor voltam, 17-re volt időpontom, negyed kilenckor tudott fogadni a doki.) De mindenképp menj el, a vényköteles szerek használnak, segítenek, aludni, és a szorongásodat is csökkentik. Amúgy én se tudtam aludni, amíg el nem kezdtem alprazolámot szedni, én alapból parásabb vagyok, tehát szorongásra, meg pszichotikus zavarok paranoiás szakaszai miatt. Ne félj a dokitól. Persze tudnod kell, hogy ami hatásos, az addiktív is egyben...könnyen rákapsz
2018. jan. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem ,köszi a válaszokat, el fogok menni akkor valamikor aztán mrglátjuk :)
2018. jan. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!