Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magne B6 szedők! Rátok milyen...

Magne B6 szedők! Rátok milyen hatással van?

Figyelt kérdés
Az olyanoktól kérdezném, akik azért szedik, mert hamar idegesek lesznek. Nektek segít? Nyugtat?

2018. jan. 5. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban használ, főleg ilyenkor télen kialakuló szorongásos idegesség esetén. Viszont teljesen felesleges folyamatosan szedni, csak tünet esetén kúraszerűen mert túladagolása enyhe hasmenést okoz.
2018. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy nyugtat, inkább azt mondanám, hogy tovább bírom a feszültséget. Így nem olyan gyakran borulok ki, mert magasabb lesz az ingerküszöböm. A kettő számomra nem ugyan az.


Mindenesetre az ideggyulladásom is kevésbé érezhető fájdalommal jár, amióta szedem.

2018. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az ugyanilyen összetételű, de feleannyiba (se) kerülő Vitaplus (újabban Innopharm) magnézium-laktát+B6-ot szedem, mert abban is magnézium-laktát a hatóanyag, mint a magneB6-ban, csak nem kell megfizetni a reklámot és amúgy mindenhol kapható, még a teszkóban meg drogériákban is, meg néha dr Chen Mg+B6 fortét, abban 3x annyi magnézium-laktát van, vagyis van benne vagy 150 mg elemi magnézium, a háromszorosa a magneB6-nak meg a Vitaplusnak, csak az meg nem annyira elterjedt.


Én viszont nem érzem az idegrendszeri hatást, pedig a magnéziumhiányomat nagyon jól kezeli és ezt onnan tudom, hogy az izmaim nem görcsölnek. Ha magnéziumhiányos vagyok, akkor állandóan érzem ezt a görcsölési hajlamot, és 2-3 nap szedéssel ezek elmúlnak. Viszont az idegi eredetű izomgörcseimre nem igazán van hatása vagy én nem érzem. Általában napi 3-4 szemet szedek, ami 150-200 mg elemi magnéziumot jelent.

2018. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!