Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan mentalis beteg,...

Van itt olyan mentalis beteg, aki dolgozni/tanulni sem tud? Hogyan oldjatok meg?

Figyelt kérdés
Minden tortenet erdekel, akar itt akar privatban, barmilyen korosztalytol. Ugy erzem tonkrement az eletem.

2018. jan. 12. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudok hosszabb időre kimenni a lakásból.

Teljesen kizárt,hogy 8-12 órát egy idegen helyen töltsek.


29 vagyok,de még nem dolgoztam,és nem is tudom mikor fogok valaha.


Reménykedem,hogy a jövőben elterjed majd a távmunka jobban.


Voltam pszichológusnál is,sajnos ez gyerekkorom óta jelen van.Mióta élek.

Sajnos nem igazán veszik komolyan ezeket a betegségeket.


Egyetemre jártam,nem is az volt a legnehezebb,mert ott haza tudtam menni napközben,mert nem egymás után voltak az órák,voltak benne szünetek.


A legpokolibb az érettségiig volt.Mindennapos fizikai szenvedések.


A betegségemet teljesen eltitkoltam addig a családom elöl,és úgy éltem,mintha normális lennék.

De már akkor is tudtam,hogy sosem fogok tudni ezzel a betegséggel teljes életet élni.

2018. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves 1. válaszoló!


Miből tartod el magad? Hogy -hogy nem dolgoztál még?

2018. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy kedves utolsó,hogy ha nem működnek a biológiai szükségleteid,akkor élni sem tudsz,nemhogy dolgozni!


Ha állandó rettegésben élsz,és fizikai szenvedésnek vagy kitéve,akkor a szervezeted hamar feladja a szolgálatot.


Szociális szorogással nem lehet dolgozni.

Iskolába még csak-csak el lehet járni,mert onnan akkor jössz haza,amikor akarsz,ha fájdalmaid vannak.

Egy munkahelyen viszont vagy tudsz dolgozni vagy nem.

Nincs átmeneti állapot.

2018. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kemény dolgok ezek, emberek. és tényleg azt láétom h lehet évtizedekig is terápiákra járni, ebből nem nagyon van kiút :(
2018. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elég nehezen megyek ki a lakásból, így-úgy sikerül ha van velem valaki, de úgy sem az igazi... Suliba meg szerintem mondanom se kell hogy nem tudok járni xd Évhalasztás, utána ha már jobb lesz, megismételhetem az évet
2018. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!