Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszú ideig tartó antipszicho...

Hosszú ideig tartó antipszichotikum kezelés által okozott "mérgezés" után hogy lehet helyreállítani a szervezetet?

Figyelt kérdés
Több mint 13 évig szedtem antipszichotikumot, most abbahagytam.Az emiatt a gyógyszer miatt kialakult izomfáradtság megnehezíti a mindennapjaimat.Ráadásul most az abbahagyás után izzadok is elégg munka közben, legfőképp reggel és délelőtt.Mennyi idő után múlnak el ezek a tünetek s mivel lehet helyreállítani a szervezet elektrolit-háztartását meg minden ilyen egyebet amiben ez a szer kárt okozott?A válaszokat előre is köszönöm!
2018. jan. 12. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

mikor hagytad abba? szedsz most valamit?

én mondjuk csak fél évig szedtem, de nekem a megfelelő antidepitől elmúlt, igaz nekem azért kellett leállítani, mert rángásaim voltak tőle, de egy hétre rá jobban voltam.

2018. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!