Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Betegesen féltékeny vagyok! Hogyan kezeljem a féltékenység és a dühkitöréseimet?

A párommal 1 éve vagyunk együtt egy darabig semmi probléma nem volt köztünk, de már egy pár hónapja mindenben keresem a hibát És bármilyen apro kis dolog miatt oltári nagy balhét tudok kicsapni . Egyszerüen mindenkire féltékeny vagyok, pedig mégcsak nem is az a nagy csajozos pasi. Naprol napra bizonyitja, hogy csak engem szeret, de én mégsem tudok parancsolni az érzéseimnek. Szerintetek mit tegyek?

jan. 13. 02:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Uralkodjál magadon.
Most mi értelme van a cirkusznak (?) ami jön az úgy is jön, megtörténik, bekövetkezik ...
Csak kicsinálod magadat.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 13. 03:21 Privát üzenet
Elsősorban az önbecsüléseddel kellene foglalkoznod. Számtalan könyvet, cikket találsz erről neten is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 13. 10:49 Privát üzenet
Az önismereti gyakorlatok sokat segítenek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 13. 16:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan győzhető le a beteges, kóros féltékenység, és a bizalmatlanság?
A szülők a gyereküket szeretik jobban, vagy egymást? Melyik az egészséges állapot?
Ez a féltékenység már nagyon beteges?
Lelkileg kimerült vagyok, hogyan legyek túl rajta, hogyan legyek jobban?
Önbizalomhiány és féltékenység témában szeretnék segítséget kérni, van esetleg olyan, aki hozzáértő és tud építő jellegű válaszokat adni?
Féltékenység betegség? És ha igen akkor pontosan mi a neve?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu