Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok megtanulni valakit...

Hogy tudok megtanulni valakit levegőnek nézni, és teljesen kizárni?

Figyelt kérdés
Új munkahelyen kezdtem a héten, és szerencsétlenségemre pont egy olyan emberkével kerültem egy szobába, akitől a hideg kiráz, kibeszél mindenkit, mindenkivel rosszindulatú, és borzalmasan beképzelt, hencegős, egész nap magáról beszél, a jóindulata 0, egyszerűen elviselhetetlen. Az összes életkedvemet elveszi hogy bejárjak dolgozni, de szerencsére a hónap végén új ,,ültetés lesz, így kérni fogom hogy elkerüljek onnan. A dologohoz hozzátartozik hogy pánikbeteg voltam régen. Múlt héten már egy mini pánikrohamom is volt emiatt, (kijött az új munkahelyi stressz, meg hogy vele kell dolgoznom minden nap, ezt kell hallgatnom ) de nyilván nem fogom hagyni hogy egy ilyen ember miatt én szenvedjek, és húzzon vissza :D Próbálok pozitív maradni, és rajta vagyok hogy meg se halljam amit mond. Valakinek van már ebben esetleg tapasztalata, hogy hogyan tudnám teljesen kizárni ezt a borzasztó rosszindulatát, hogy minél könnyebbek legyenek a napjaim amíg el nem kerülök onnan? Azt szeretném elérni, hogy teljesen levegőnek tudjam nézni köszönöm előre is ha írtok valamit

2018. jan. 14. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Ha ketten vagytok egy szobaba akkor megis kivel beszelget? Kinek mondja el a mondokajat?
2018. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Összesen négyen vagyunk, a többiekkel már fél éve együtt ül, és kicsit ,,adják alá,, a lovat,de engem nagyon idegesít.
2018. jan. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!