Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegsége lehet?

Milyen betegsége lehet?

Figyelt kérdés

Van egy nőismerősöm,akinek van kb. 4 neve.

Ezt úgy kell elképzelni hogy van persze egy rendes neve.Fészen van egy neve.Aztán ha posztol valamit alá teljesen más néven jeleníti meg magát.Otthon máshogy hívják,mint a munkahelyén stb.

Egyszer elegáns és üzleties,érett nő.Máskor sportos viseletben van és teljesen gyerekes.Napról napra más és más mindenről a véleménye.


2018. jan. 14. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy betegség ez ? Lehet nem akarja ki adni magát, szeret közösségi oldalakon lenni, cseverészni, de bizalmatlan, ezért a sok és különböző és más nevekkel való részvétel.

A ruha meg ..., a munkája valszeg megkívánja az eleganciát, otthon meg, vagy a magánéletben szeret laza, kényelmes , sportos lenni. OV sem öltönybe nyírja a füvet otthon.

2018. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet egyértelmű választ adni. Lehet egy rendkívül sokoldalú, színes személyiség, aki ki is éli ezen adottságait, mert szerepet is szeret játszani. Ugyanakkor lehet többszörösen hasadt (skizofrén) személyiség, de ezek a személyiségek nem emlékeznek egymásra és egymás cselekedeteire.
2018. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

régen, amikor még nem vol féééészbúk akkor az emberek mindenféle idétlen nevekkel regisztráltak fel a fórumokra, hogy beszélgessenek és senki nem tartotta őket bolondnak. Vagy te a gyakorira is az anyakönyvezett neveddel regisztráltál?

Engem például rohadtul zavar, hogy ha hozzászólok bármihez a féééészbúkon akkor az egész világ látja a profilomat, a valódi nevemmel meg a fényképemmel. Ezért én is kamu féééészbúkkal szoktam irogatni, akinek meg nem tetszik az nyeljen sünt

2018. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!