Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni plátòi...

Mit lehet tenni plátòi szerelem ellen? Úgy érzem ez már nem egészséges.

Figyelt kérdés

Kb 2 ève tart ez az àllapot és nem tudom mit tehetnèk ellene. Aki tud segíteni legalabb egy kicsit annak privàtban leirom rèszletesen.

16/l



2018. jan. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez az igazi, nem zavar be a testiség és ritka a kiábrándulás is.
2018. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az segítség, ha meghallgatlak?:)
2018. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban ez eleg gyakori. En is evekig platoi szerelmes voltam mikor ennyi idos voltam.

Aztan hirtelen belepett az eletembe az igazi viszonzott szerelem, es elsoporte a platoit.

Talan te is igy fogsz majd jarni, csak legy turelemmel.

Persze az is lehet hogy a platoi szerelmed targya fogja a szerelmedet viszonozni, hacsak nem valami elerhetetlen alanyt valasztottal, peldaul egy csalados embert.

2018. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj.

Kis sorstársam.

Voltam hasonló helyzetben kb. 13 és 17 éves korom között.

Úgy szűnt meg, hogy már nem beszéltünk (persze akkor még ragaszkodtam volna hozzá, de az már nem tiszta szerelem volt), és jött egy srác az életembe, aki iránt végre jobban érdeklődtem.


Sajnos ezeket a platói izéket csak az tudja eltörölni, ha viszonzott szerelemre lelsz, és lesz egy kapcsolatod.


22/N

2018. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!