Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ez ellen? Teljesen...

Mit tehetek ez ellen? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

A kisgyermekkorom szörnyű volt. Tönkretette egy alkoholista apa, aki fizikailag és lelkileg is bantotta édesanyámat és engemet.

Ennek következtèben mentalis problémáim adódtak. Sok évig (minden egyes nap) volt, hogy elveztettem a kontrollt a tudatom felett. Ilyenkor elkezdtem fuldokolni elsötétűlt minden elvesztettem a testemen az irányítást es közben kegyetlenűl sírtam.(99% ra nem is emlékszem, csak arra, hogy kisírt szemmel anyukám ölében ébredtem fel aki épp nyugtatott.ő szamolt be hogy ilyenkor mit csináltam.

A gond az, hogy ee

hhez egy még szörnyűbb mentalis baj lépett fel. Egy kényszer. Gyilkolni vágyás. Ilyenkor forróságot éreztem az egész testemben és valamiért arra kenyszerített valami hogy oljem meg a családom. Míg ezt az érz3st legyűrtem, teljesen kikészűltem lelkileg. Az alkoholista apám csak rosszabbított a helyzeten.

De már 4 éve nincs semmi, mivel a szüleim elváltak es most édesanyammal élek. Viszont nemrégiben ujra előjött egy rohamom, mivel regy megtalalt regi videót néztünk, amiben ott volt az a szar.hazi is.

És ujra előjött ez a kényszer, hogy oljek. De én nem akarom. Harcolok ellene. Alig tudok aludni. Állandóan kísért. Minden este sírok, mikor nem latja anyukám.

Kérlek segítsetek. Mit tudjak csinálni? En megfogom olni magam ha nem lqtok kiutat.

Már nem tart sok hatra. Megakarok szabadúlni ettol az erzestol. Kérlek szépen, nem akarok gyilkos lenni. Van egy kistestvérem is. Ha meghalok lenne oka anyukámnak meg elni, mivel fel kell nevelje. De most hogy elment az a szar.hazi en fogok tonkretetnni mindent en ezt nem akarom. Kerlek segítsetek



2018. jan. 15. 16:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most 15 éves vagyok.
2018. jan. 15. 16:51
 2/18 A kérdező kommentje:
Anya mondta, hogy elmegyünk egy pszichológushoz(már ki is nézte) a "rohamom" miatt. Még senkinek sem mondtam el, hogy gyilkos kényszereim vannak. A pszichológusnak beszélhetek erről? Nem lesz belőle bajom? Előre is köszönöm a válaszokat!!!!
2018. jan. 15. 17:30
 3/18 A kérdező kommentje:
Mármint atttól nem tart sok hatra hogy öngyilkos legyek. Inkább leszek ongyilkos, mintsem gyilkos.
2018. jan. 15. 17:34
 4/18 anonim válasza:
Ne legyél öngyilkos!!! NE NE ÉS NE!!! Szerinted a hozzád tartozóknak jól esne? egyépként is egy ember élete kifizethetetlen pénz. na most nem is erröl van szó. Ne nézzetek olyan videót, ne maradjon meg az emléke --> dobd ki az összes rossz emléket. Járj rendszeresen pszichológushoz, és ne járj olyan helyen ahol bántanak mert hallottam olyanról hogy pl a suliban piszkátak egy gyereket aki oda járt és... haggyuk inkább... Amikor rohamod van akkor fogd meg például a kedvenc dolgodat ( ͡° ͜ʖ ͡°) (nem azt!!!) és akár hiszed akár nem, ha akármi kötődésed van azzal dologgal (pl plüssmedve) akkor ha ölelgeted és nem arra gondolsz akkor lenyugodsz. Ugyan abban a házban laktok ahol az a "sza*házi" is lakott? költözzetek el!!! Minden rossz emléket ki kell verni a fejedböl mert enek súlyos következményei lehetnek!!! Ha akarod felvehetjük a kapcsolatot és beszélhetünk is (Skype,TS3,Discord,Facebook) de csak ha szeretnéd. Írj vissza privátba ha szeretnéd. REMÉLEM NEM CSINÁLSZ HÜLYESÉGET!!! Az élet amennyire kegyetlen annyira szép is.
2018. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy öngyilkos leszek. Ma, vagy holnap.

Nem látok kiutat.

2018. jan. 16. 18:05
 6/18 anonim ***** válasza:
keress fel pszichiátert!
2018. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Mindig van kiút. Ne add fel. A pszichológusnak beszélhetsz a gondolataidról, ő azért lesz hogy segítsen. Gondolj anyukadra és a kistestvéredre. i
2018. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Támaszkodj azokra akik fontosak számodra. Hidd el ezek a dolgok együttvéve tudnak segíteni neked. Bármennyire is nehéz és szar az élet, soha nem szabad fel adni. Mindig van miért és kiért élni. Keress célokat , olyanokat amik jobbá tehetik az életed.
2018. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
csak nem lett öngyilkos
2018. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem lettem. Viszont szépen tönkretettem az állapotommal a családot. Mindenki levert.

Ma vagy holnap megyünk korházba, mivel írt beutalót a doktornő. A gond csak az, hogy az ölési kenyszerről nem szóltam anyukámnak sem senkinek sem. Nagy százalékban csak a otthon jön elő(mert itt volt traumám). A neoronológusnak(vagy mi is a neve) fogom elmondani, mert anyának a szemébe nem merem. Nem tudom, hogy nézne rám ezek után. Egyszerűen szégyelem magam. Főleg azért is mert nem válogat ez a kesztetés embert. Szóvala csalad iránt is érzem. Remélem, hogyha gyógyszeres kezelést kapok elfog múlni. Mindenesetre köszönöm szépen a biztató szavakat.

2018. jan. 18. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!