Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még akit télen elkap a...

Mari321 kérdése:

Van még akit télen elkap a téli depresszió, de úgy elég durván?

Figyelt kérdés
Ha valami boldoggá tud tenni, pl. egy új ruha, az sem tart sokáig, utána ugyanúgy üresnek és szomorúnak érzem magam. Azt érzem csak mennek a napok egymás után és én nem haladok semerre, semmi értelme az életemnek. Tudom, ha valami jó fog velem történni, az úgyis elmúlik, és utána újra csak az ürességet érzem. Más is szokott így érezni?

2018. jan. 18. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! De én már jövök ki belőle.
2018. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Nálam is ilyen volt sokáig a január-február, aztán elkezdtem az egyetemet... Most már a vizsgaidőszaki stressz készít ki. :D

Amikor "depis korszakomat" éltem, akkor engem a zene és a filmek húztak ki a gödörből, még akár Disney mesefilmet is képes voltam nézni. :)

Javaslom, hogy Te is találj valami kreatív elfoglaltságot (kevésbe költségeset, mint a vásárlás :D ), mondjuk kezd el rajzolni (az is használt régen nekem, meg az Origami is), a lényeg, hogy legyen valami "eredménye", ami feldob. :)

2018. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És megfogadom a tanácsod! :)
2018. jan. 19. 00:56
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem éppen most múlt el a szomorúságra való okom!


Vettem a bátorságot és valakinek privátban segítettem információval. Viszonzásul olyan válasz jött, AMIRE HOSSZÚ ÉVEK ÓTA TITOKBAN VÁGYTAM!


Ma reggel tehát úgy érzem, hogy "madarat lehet velem fogatni!" :)

2018. jan. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Tavaly volt.

Pedig én szeretem a telet, de a karácsonyi dekoráció leszedése mindig összetöri a szívemet.

2018. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos!Minden hülyeség eszembe jut ilyenkor és hetekig tart!
2018. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért "jó", hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2018. jan. 19. 17:18
 8/8 anonim válasza:
Most tortent ilyen eloszor es borzalmas...
2018. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!