Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Véget ért az...

Mit tegyek? Véget ért az egyik kedvenc rajzfilm sorozatom és rendkívül depressziós vagyok emiatt. Asperger szindrómás fiú vagyok. Egyik pillanatról a másikra zuhantam a depresszióba és nagyon rossz érzés. Mindig attól félek h nem fog elmúlni.28f

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress hasonló rajzfilmeket, vagy kezdd el újra nézni az elejétől. Interneten biztos fent van. Sokan ezt csinálják. Én nem vagyok aspi, de bizonyos filmeket akár 5x-6x is újra tudok nézni, mert mindig felfedezek valami újat bennük.
2018. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit rendszeresen néz az ember, mondjuk egy sorozatot, én a Farm, ahol élünk címűt néztem, és szó szerint szomorú voltam, hogy vége lett. Végignéztem mind a 9 évadot.

Szóval nem vagy vele egyedül. Ne szomorkodj, keresd meg a neten.

2018. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Netről kéne letölteni, / vagy letöltetni valakivel / remélhetőleg fenn van valahol, szinkronizálva, persze. Akkor akárhányszor meg tudnád nézni.

Egyébként én is kicsit el voltam annak idején szomorodva, ha egy szeretett sorozatom véget ért. Pláne akkor még internet se volt...

2018. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ledöbbentem, amikor véget ért a Kaleido-színpad.


Aprajafalva is sokmindent megmagyaráz nekem.


A spongyabobban talán Tunyacsáp aspergeres. Jó sorozat, de nekem csak vagy 30 rész után tűnt fel a logikája.


Írj, ha szeretnél gyűjteni anyagokat, lélekben folytatni a sorozatot.


Képzeld szegény star wars rajongókat. Nekik a sithek bosszúja tönkre is tette a sorozatukat. Szerencsére a 8. rész dögös.

Csak közben hipp-hopp eltelt tizenöt év.

2018. márc. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!