Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom lehet?

Mi a bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon feledékeny lettem, és nem úgy hogy á elfelejtek valamit, hanem csinálok valamit vagy megtanulok valamit és 3 perc múlva már nem tudom mit csináltam és annyira bosszantó....aztán állandóan fáradt vagyok..legszívesebben csak aludnék, és mindenki hagyjon békén..nincs kedvem az emberekhez, nincs olyan barátnőm, akibe megbízhatnék, egy volt de az is elkültözött...egydül is érzem magam..teljesen ellentétes érzések kavarognak bennem...nagyon-nagyon nehzen tudok megnyílni, szinte soha, mindig én vagyok a társaság csendeskéje..és annyira bánt, hogy ezért levegőnek néznek(van úgy, hogy köszönök vagy kérdek valamit és úgy csinálnak, mintha nem is hallanák..annyira fáj ez)...állandó megfelelési kényszerem van...bár mostanság egyre jobban lesz*rok mindent...a tanulást is..pedig szeretek tanulni..semmi nem tud érdekelni lassan...egyre többet gondolkodok az öngyilkosságon, mert semmi értelmét nem látom az életemnek...csak vergődök itt, és már nem bírom..elegem van a felszínességből és a kétszínűségből...egy kicsit elkanyarodtam..bocsánat...és a másik problémám az, hogy egyre nehezebben értelmezek szövegeket, vagy el kell olvassam többször, hogy felfogjam, hogy miről van szó, és mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy keverem egy szó betűit..rosszul mondom, írom le..mi történik velem? mit tegyek?

#mi történik velem?
2018. jan. 24. 09:41
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy 20 éves vagyok(L)
2018. jan. 24. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Nem pártolom a pszichológusokat, de egy jót érdemes lehet felkeresni. Ezen kívül sok sport, testmozgás, illetve valami új tevékenységbe, hobbiba belekezdeni.
2018. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedsz valamit?Ha kaptál gyógyszert lehet attól.De szerintem ahogy írtad leszarsz mindent és kezd a fejedre menni.Gondolkozni se szeretnél már azért felejthetsz bel mindent.Depresszió kéne eh kis antidepresszáns vagy szorongás gátló.És keress valami élet célt magadnak.VüKényszeritsed magad valami érdekeljen és kezdj el valamivel foglalkozni.
2018. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VZ2 ***** válasza:
0%
Érdemes lenne megvizsgálnod, hogy sokat önkielégítesz-e. Mindenféle vallásosság nélkül mondom, hogy a zéró lenne ideális.
2019. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!