Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Menjek el...

Mit csináljak? Menjek el pszcihológushoz?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, de már úgy érzem jobb lenne feladni. Semmi motivációm nincs, ahogy célom sem. Mindenben csak kudarcot tapasztalok, semmiben nem vagyok elég jó. Pedig vannak dolgok, amiket szívesen csinálok, csak egyszerűen azokban sincs különös célom. Mindenki átnéz rajtam, hiába próbálok szocializálódni, konkrétan úgy tesznek, mintha ott se lennék, emiatt barátaim sem voltak nagyon soha. Azt már mondanom sem kell, párkapcsolatom szerintem sosem lesz. Alacsony vagyok és dagi, de egyszerűen nulla motivációm van a fogyáshoz. Rajtam az sem segítene. Csóró környezetben élek, ezért pénzem sincs sosem, örülünk ha sikerül kifizetni a számlákat. Nem akarok így érezni, pláne nem ilyen fiatalon, de fogalmam sincs mit tehetnék a változás érdekében. Hiába megyek edzeni, barátkozni, vagy bárhova, mindig ugyanaz a vége; egyszerűen feladom és otthagyom. Ez depresszió? Hogy küzdjek meg ezzel a mentalitással?
2018. jan. 24. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez depresszió. Én ugyanígy voltam ezzel, csak annyi különbséggel, hogy az edzést nem hagytam abba. Most sincs motivációm, de rájöttem, hogy semmi szükség rá, csak csinálni kell! Ajánlom, hogy menj el pszichológushoz, hátha még rendbe tud tenni.
2018. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dumáljunk.
2018. jan. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!