Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős, agyi "kapacítás"...

Nagyon erős, agyi "kapacítás" fokozás. Tudtok ilyen dolgot?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan gyógyszer, vitamint, igazából bármit, ami fokozza az agyi "képességeit" az embernek. Segít az emlékezésben, megtanúlt dolgok könnyebben eszembe jussanak. Tanulásra gondlok. Csak pár hónapig szeretném "szedni" mert elég komoly vizsgára készülök ahova nagyon sokat kell magolni. Nembaj ha káros. (Természetes dolgokat előnybe részesítem.) kb. 3-7 hónapig szedném/enném. Köszönöm a segítséget!

2018. jan. 26. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mustárgáz!
2018. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El nem hiszem, hogy nincs jobb dolgod az életben, mint elbaszni az idődet ilyen zseniális gondolatokkal...:) Más?
2018. jan. 26. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Mikor fogod már ezt megunni?


Hetek óta felteszed itt kérdésben az összes gyógynövényt meg csodaszert, mert azt hiszed, majd itt kapsz vmi tuti tippet.

Ha nem segít a kávé akkor a tehetségeddel van baj. Azon meg úgyse fog változtatni semmi.


Mi fog még jönni? Fél óra múlva milyen új gyógynövény vagy akármicsodának az adagjával kapcsolatban fogsz kérdést feltenni? (Tanuláshoz kéne)

Hahetek óta abból nem tanultál, hogy itt senki sem fog neked igazi jó megoldást írni a gyenge agyi kapacitásod felfokozására, akkor gyenge vagy fiam leülhetsz.


Azt se vagy képes felfogni hetek óta, hogy ide mentális zavarban szenvedő emberek írnak főleg. Ők honnan tudnának ilyeneket???

Hetek óta nem tanulsz vaze, akkor mit vársz? mIt? Mit???

2018. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja tettem fel kérdést. PC-vel kapcsolatos témában. Nem tudom kivel keversz össze, de nagyon sértő, hogy ilyen támadójellegü választ adsz...
2018. jan. 26. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt se vagy képes felfogni, hogy ha létezne olyan hű de nagy csodaszer, akkor mindenki azt nyomná. És miért nem nyom mindenki ilyet? Vagy azért mert nem létezik, vagy azért mert csak a kiváltságosok juthatnak hozzá. Ja és majd pont itt a gyakorikérdések.hu-n, a mentális problémák kérdéskörében tevékenykedő emberek fogják neked tudni. :D Édes istenem...
2018. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj menjmár a kamuval naponta feldobsz valami új általad csodaszernek hitt cuccot itt kérdésben. Na pá én leléptem.
2018. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ,nem tudok ilyen dolgot!


De a friss levegő az egészséges táplálkozás segíthet. A testmozgás meg javítja a vérkeringést. Szóval az is segíthet!

2018. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csodaszer nincs, tanulni kell a tudásért. És a rendszeres tanulás önmagában is fokozza az agyműködést. Ezen kívül sport, friss levegő, rendszeres-változatos táplálkozás, minőségi alvás.
2018. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, hogy viszonylag "normális" választ is kapj.


Ha nem egészséges gyorsítót is képes vagy használni, akkor tudod mit kell tenned. Tudatmódosítószernek hívják (köznyelvben drog). Képes vagy x órán át koncentrálni, pörögni. De ezt később keményen vissza is követeli a tested. A rászokás veszélyéről nem is beszélve. Jaj, még egy vizsga, már csak az államvizsga... És már ott tartasz, hogy úgy érzed nélküle nem tudsz létezni, működni. Szóval, maradj a kávénál, edzésnél (rendkívül jól tisztítja az agyat), friss levegőn történő sétánál. Nem éri meg! Homeopátiában sincs a kávénál erősebb dolog. Ha kávéval sem megy, akkor képességeidnek megfelelően időben állj neki tanulni.

2018. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az szokott beválni, hogy 1-2 óránként szünetet tartok, amikor nagyobb mennyiségű tananyagot kell elsajátítanom. Sétálok egyet, vagy zenét hallgatok, az a lényeg, hogy viszonylag gyakran zökkenj ki a tanulásból. Közben fel tudod idézni azt, amit már megtanultál, annyiszor ismételed el magadban, ahányszor csak akarod, amíg nem megy annyira, amennyire szeretnéd. Mindig akkor folytasd a tanulást, amikor már úgy érzed, tudod folytatni, erőltetni nem szabad, annak úgysincs értelme. A másik, ami be szokott válni, hogy mindig időben (legalább 1,5-2 héttel előtte) szoktam elkezdeni tanulni. Ha több mindenből kell sokat tanulni, akkor még előbb. Mindig azzal szoktam kezdeni, ami könnyebb, vagy amiről már van valami háttértudásom, ezeket gyorsabban lehet pörgetni és azokat hagyom a végére, ami lassabb, értőbb olvasást igényel, és amit több ideig tart memorizálni.


Én nem tudtam csodaszerrel szolgálni, nekem ez tökéletes beválik. Ezt fogom alkalmazni az egyetemen is, akkor mindenképp szükségem lesz egy jó módszerre.

2018. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!