Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó vitamint, agyserkentőt, ami segít a koncentrációban?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor azt veszem észre,hogy nem tudok figyelni..beszélnek hozzám,de teljesen máshol járnak a gondolataim. Órákon sem tudok maximálisan odafigyelni,mert annyi más gondolatom támad. Ráadásul most jönnek a vizsgák is,úgy hogy jó lenne valami "csodaszer". Nektek van valami,ami bevált?

2018. jan. 27. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Már megint kezdődik? Mikor lesz már olyan nap, hogy nem teszed fel ezt a kérdést?
2018. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bilomag vált be. Az elején érezhető volt a változás a régi és az új állapotom közt, aztán már megszoktam, hogy tudok koncentrálni és nem vagyok egész nap hulla. Szintén tanulás miatt vettem.
2018. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Majd most fogja megkérdezni, hogy mennyit szedtél belőle..
2018. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-2 darabot naponta, de három hónapos kúrát csináltam. A csattanó akkor jött, amikor kiderült, hogy azért nem tudok koncentrálni, mert szemüveg kell és ezért fáradok, de a bilomaggal tényleg gyorsabban tanultam.

Én azért értem meg a kérdezőt, mert én is sokat pánikoltam vizsgák előtt (volt pár nyavalygós kérdésem is). Nyárig nincs vizsgám. Én addig csendben leszek. :D

2018. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike ^^ Egyébként most tettem fel először ezt a kérdést
2018. jan. 27. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

De ez a drága jó kérdező, ahelyett, hogy tanulna, mindennap felteszi ezt a kérdést.

Eddig mindenféle gyógynövényeket kérdezgetett meg halolajat ritalint stb. Már nagyon unalmas.

2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy-két szem Frontin tanulás előtt kimagasló eredményeet tud felmutatni. Furcsa, de tényleg.
2018. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az szokott beválni, hogy 1-2 óránként szünetet tartok, amikor nagyobb mennyiségű tananyagot kell elsajátítanom. Sétálok egyet, vagy zenét hallgatok, az a lényeg, hogy viszonylag gyakran zökkenj ki a tanulásból. Közben fel tudod idézni azt, amit már megtanultál, annyiszor ismételed el magadban, ahányszor csak akarod, amíg nem megy annyira, amennyire szeretnéd. Mindig akkor folytasd a tanulást, amikor már úgy érzed, tudod folytatni, erőltetni nem szabad, annak úgysincs értelme. A másik, ami be szokott válni, hogy mindig időben (legalább 1,5-2 héttel előtte) szoktam elkezdeni tanulni. Ha több mindenből kell sokat tanulni, akkor még előbb. Mindig azzal szoktam kezdeni, ami könnyebb, vagy amiről már van valami háttértudásom, ezeket gyorsabban lehet pörgetni és azokat hagyom a végére, ami lassabb, értőbb olvasást igényel, és amit több ideig tart memorizálni.


Én nem tudtam csodaszerrel szolgálni, nekem ez tökéletes beválik. Ezt fogom alkalmazni az egyetemen is, akkor mindenképp szükségem lesz egy jó módszerre.


Ezt a választ írtam egy másik kérdésre délelőtt.

2018. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!