Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljek úgy, hogy tele...

Hogyan éljek úgy, hogy tele vagyok sebekkel?

Figyelt kérdés
Annyi rossz dolog történt velem eddigi életem során. Bántalmazás, párkapcsolati problémák, minden munkahelyem elvesztem. Sokszor úgy érzem csak az öngyilkosság oldaná meg ezt a sok lelki fájdalmat amit átéltem. Nem számíthatok senkire. 32/N
2018. jan. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sohase add föl. Írjál nekünk. Valaki majd válaszol.
2018. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretnél beszélgetni? Jó hallgatóság vagyok. :)


L/19

2018. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, ahogy mindenki más. Nem vagy különleges. :-)
2018. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sebekre úgy is lehet gondolni, mint amiket egy nehéz csatában szereztél, amiből végül győztesen kerültél ki. Minden küzdelem, kudarc után megsérülünk, de csak rajtunk áll, mi lesz utána: feladjuk, vagy felállunk és tovább éljük az életünk, büszkén hordva a sebeket, amik bizonyítják, hogy kibírtunk egy nagyon nehéz időszakot és most mégis itt vagyunk.
2018. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden rossz után tudni fogod, hogy ez után is fel tudtál állni a földről, nem lesz már olyan, amit nem tudsz túlélni, feldolgozni. És ha sikerül, te leszel a legfelszabadultabb ember a világon.
2018. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!