Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki az aki élt már pszichopata...

Ki az aki élt már pszichopata férfival? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Az én "exem" orvosilag alátámasztottan pszichopata,nem meghatározott személyiségzavarral..iszik,hazudik,lop,manipulál,már szakítottam vele,de napi szinten jelentkezik,hogy szeret és jönne hozzám!Rendörségi ügyek vannak folyamatban vele,ez sem érdekli vagy talán pont az érdekeit nézve szeretne "békülni".Millió esélye volt már és hiába egy szemétláda,nem tudok közömbös lenni iránta.

2018. jan. 28. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Szerencsére már megszabadultam tőle, de borzalmas időszak volt. Remélem soha többé nem látom.
2018. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám pszichopata(szintén orvosilag alátámasztottan).Engem soha nem zavart,csak az iskolában volt mindig problémás.Emiatt küldték orvoshoz,szinte mindennap verekedett valakivel(persze ő került ki győztesként :D).Egészen jól megfértünk egymás mellett.Az ő szavaival élve,hasznos voltam neki.Mindig én ragasztottam be a horzsolásait.Nálunk afféle kölcsönös kapcsolat volt.Ha én segítettem ő is segített.Persze volt hogy mi is összebalhéztunk és simán nekem ugrott(szintén ő került ki győztesként),de utána ő ragasztotta be a sebeimet :D

Hazudik,mint a vízfolyás,viszont marhára okos.Emiatt sikerült mindig kibújnia a dolgok alól.Magas pozícióban dolgozik,viszont felesége nincs,max.pár barátnő,de őket állandóan váltogatja.

2018. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek valóban üresek?Miért olyan nehéz elszakadni tőlük?
2018. febr. 3. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen üresek.Szerintem azért nehéz elszakadni tőlük,mert olyan édesnek és kedvesnek tűnnek egy ideig és megszereted őket.Mintha a legtökéletesebb férfit találtad volna meg,de aztán jön a feketeleves :D Szerintem már te is tapasztaltad,hogy milyen elszakadni egy olyan embertől,akit szerettél.

Persze ők is eltérnek egymástól.

2018. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mire képesek ezek az emberek ha valami nem ugy történik ahogyan ök elképzelik?Mert az én exem elég eröszakos akaratos volt.Nem mindegyik pszichopata a hasfelmetszö Jack igaz?
2018. febr. 5. 17:41
 6/7 anonim válasza:
100%
#5 Ilyen csak a filmekben létezik, a pszichopaták rendkívül okos emberek, és jól tudják, hogy mik a következményei a fizikai bántalmazásnak. Kb azt gondolja, hogy nem rohadna miattad börtönben.
2018. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak a "nem tudok közömbös lenni iránta" részhez:

- Az érzelmeken nem lehet hipp-hopp változtatni. De idővel és akarattal igen.

- Fogd fel, hogy ez a te érdeked. De még ha hosszabb ideig maradnának is az érzelmeid, akkor is inkább ezek miatt szenvedj, mint egy ilyen idióta miatt.

El tudod képzelni, hogy mi vár rád egy ilyen ember mellett? Folyamatos bizonytalanság minden területen, rendőrségi ügyek, anyagi csőd stb. Nem hiszem, hogy ilyen jövőt akarsz magadnak, ill. az esetleges gyerekeidnek.

- NE REMÉNYKEDJ, hogy majd egyszer végre megváltozik. Nem fog. A millió esély után jöhet még akárhány, akkor sem fog.

Szóval ha jót akarsz magadnak, akkor megszüntetsz vele minden kontaktot, se személyes, se írásbeli, se telefon, semmi. Ha kell, akár tiltsd is le mindenhonnan. Dolgozz a saját lelki békéd helyreállításán, akár pszichológus segítségét is igénybe véve. Ugyanis ezzel az áldozatmentalitással segítségre szorulsz.

2018. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!