Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Háziorvos bevonása nélkül...

Háziorvos bevonása nélkül hogy tudnék ingyenes pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 18:23
 1/7 Gál Zoé ***** válasza:
64%
Sehogy.
2018. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Elmész egyhez, nem kell hozzá beutaló se semmi.
2018. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló! Magánpszichológusra gondolsz? Sajnos nem engedhetem meg magamna, hogy hetente 1000+Ft-ot pszichológusra költsek.
2018. jan. 30. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell magán pszichológus nyilván azért különböztetjük meg ezt a kategóriát, mert vannak nem magán pszichológusok is, nálunk nem tudom hogy ez mi alapon működik, de van egy szervezet, ahova ingyen lehet menni. Nézd meg hogy hova lehet és készt. Egyébként egyáltalán nem kell hetente járni.
2018. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a helyi pszichiaterhez nem kell haziorvosi beutalo, akkor el tudod intezni. Mert a pazichologushoz ok irjak a beutalot.
2018. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell a háziorvostól semmiféle papír meg beutaló. fogod magad és elmész. alapból a pszichiátria szokta intézni h pszichológushoz küld, de tényleg vannak szervezetek ahova mehetsz ingyen pszichológushoz közvetlen, de ezekhez nehéz bekerülni.
2018. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sok esetben található ingyenes, nem pszichológiai rendelés, hanem szakemberek által indított beszélgető körök attól függően, hogy mi a probléma. Az egyik legközismertebb az anonim alkoholistáké. De van sok más is. Nekem is volt gondom, és (nem az anonim alkoholistákat) felkerestem a megfelelőt. Neten találtam meg. Ha szeretnéd, hogy segítsek, privátban írj, úgy nem kellemetlen.

Kitartás! Van megoldás akkor is, ha nincs pénzed rá! :)

2018. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!