Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez sok gyógyszer?...

Szerintetek ez sok gyógyszer? (Lent)

Figyelt kérdés

Most leszek 18 éves,bipoláris,borderline,disszociativ,anorexiás.

Jelenleg amiket szedek:

Tegretol: reggel 400mg,délben 300mg,este 400mg

Tiapridal: reggel 50mg,délben 50mg,este 100mg

Rivotril: reggel 0,5mg,délben 0,5mg,este 1mg

Szerintetek ez sok?



2018. jan. 30. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
18 évesen egy rohadt szem gyógyszert nem kéne szedned!!!!! Úgyhogy igen sok és komolyak is.
2018. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 16 éves vagyok, napi 8 szem gyógyszert kell bevennem a skizofréniámra meg a spektrumzavaromra. Szóval nem sok. Az első válaszoló meg nem tudom mit háborog, nem lehet mindenki tökéletes.
2018. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem is azért írtam te kis buta. Hanem ennyi idősen élvezni kéne az életet és egészségesnek lenni. Sajnálom hogy nektek ennyi gyógyszert kell szednetek. De belőled árad a gonoszság és a rosszindulat. Tanulj meg értelmezni egy mondatot és nem mindenben a rosszat keresni.
2018. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem hiszem hogy tényleg mindegyik diagnózis igaz.. rám is aggattak már rengeteg diagnózist de azért ekkora dózisú gyógyszer rohadt sok!! Alapból vesekárosító hát még akkora adagban... Menj el másik kórházakba. Azt se vágom hogy lehet valaki egyszerre bipoláris meg disszociativ...
2018. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
3-as, persze áradozik belőlem a rosszindulat. Mesélj még. :D
2018. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

jézus ... én sztem már önmagában a tegretolod felétől kifeküdnék.

nagyon sok, meg nem értem, nem szokták azt 3x egy nap.


ja és a diagnóziusokat nem kell komolyan venni, nehogy elhidd a sok baromságot, igazából ez olyan dolog h sztem bárkit az utcáról bedugunk a pszichiátriára, garantáltan 6 diagnózissal jön ki 2 hét után. a borderline különösen olyan h tulképp béárkire igaz lehet, hát a többit inkább te magad tudod megítélni. mindenesetre sok, és ehhez képest csodálkozok viszont hogy a RIV meg elég kevés.

2018. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondolom,hogy a diagnózisok reálisak mert 10x voltam kórházban 2xrehabon és onnan kaptam őket 2-3-4 hét után.
2018. jan. 30. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen, relatíve nagyon sok.

De az alapján amit leírtál, sajnos kell. Ha így jobban érzed magad, akkor kell.

2018. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi az, hogy KELL? A szakorvos hivatalosan is csak JAVASOLHAT. A gyogyszeripar extraprofitjáról hallottál már?
2018. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

igen, de a magyar ember sajnos szereti elfelejteni h nem birka.

hivatalosan is csak JAVASLAT lehet, aztán majd te az eü-önrendelkezési jogod alapján elédöntöd, hogy neked jó-e vagy sem. kötelezőnek nem kötelező, na aztán persze emiatt hajtanak arra h mielőbb az legyen, de ez már egy másik mocskos terület.


csak 1 a kérdés: jól vagy tőle? kell neked?

2018. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!