Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érdemes élni?! Úgy...

Miért érdemes élni?! Úgy érzem kezdek elveszni!

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem és mit írjak, igazság szerint azt se tudom mit várok ettől. Úgy érzem romokba van az egész életem. Nem nagyon vannak barátaim, nincs semmi ami érdekelne, a 8,5 éves kapcsolatomnak úgy látszik vége, a családom hülyének néz, nincs semmi életcélom. Hogy lehet ebből az egészből kimászni??? Úgy érzem egyre mélyebbre süllyedek mint a magányba mint magamba. Rengeteget gondolkoztam mostanába azon hogy semmi értelme tovább élni. ( tudom vannak nálam sokkal szarabb helyzetbe lévő emberek is. Anyagi téren szinte mindenem meg van 26 évesen családi ház, kocsi, motor, munkahely). Viszont érzelmileg senki sincs mellettem senki nem ért meg. A családom hülyének néz, bármit mondok anyámnak az a válasz rá hogy " én nem vagyok normális és hogy hülye vagyok" apám egy arrogáns, beképzelt ember. Baráti kapcsolatok nem nagyon vannak szinte sose keressük egymást mostanába. A menyasszonyom pedig közölte hogy már nem szeret, nem akar velem lenni. Egyáltalán nem ért meg egy csepp együtt érzes sincs benne és én pedig nem tudom megérteni hogy tud 8,5 évet egy csettintésre eldobni. Mostanába nem volt olyan jó a kapcsolatunk, de nem is tettünk érte semmit hogy jobb legyen. Én meg sajnos későn ébredtem rá hogy nem akarom őt elveszíteni. Csak mostanra már ő nem akar küzdeni értem. Nem tudom mit kezdjek magammal? Kezdek becsavarodni! Ehhez még hozzá jön az is hogy testileg nagyon elhagytam magam az elmúlt 3 évbe. Napi szinten fáj a fejem, nem tudok aludni, enni, gyomor és nyombél hurutom van. Nem merek az emberek felé nyitni, állandóan szorongok, azon izgulok hogy mások mit gondolnak rólam. Az ég világon semmi önbizalommam nincs és egyáltalán nem szeretem/tisztelem magam. Ehhez még hozzá jön az is hogy szexuális téren is teljes csődnek érzem magam.


Hogyan lehet ebből ki keveredni úgy ha tényleg senki nem áll melletted, senki nem ölel át és mondja azt hogy nem lesz semmi baj???


Tudnék még órákat mesélni, de ezt is meg köszönöm ha valaki elolvassa.


Üdv egy elveszett 26 éves " férfi"



2018. febr. 1. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gyerek? 8,5 év alatt összehoztatok egy gyereket is? Mert arról nem írtál.

Főleg ha minden anyagi javatok megvan, ha nincs gyereked, semmid sincs. Családról nem is lehet beszélni, csak szülőkről és egy csalódott élettársról.

2018. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Hasonlokepp erzek! Nem ertenek meg, a parkapcsolatom haldoklik, es tudom hogy veget kell vetni neki mielott meg komolyabban serulunk de felek... maganytol, valtozastol, attol hogy leveszitek egy darabot az eletembol.

Csak mert nem tokeletes az eleted attol meg nem vagy hulye.. en megertelek

2018. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
57%
Én ugyanebben vagyok benne, kb. 1 éve váltam el, teljes haraggal. A kapcsolatot már egyáltalán nem sajnálom, de a két gyerekemet igen. Kéthete láthatom csak őket és elviselhetetlen a hiányuk. Én 9 évig voltam házas és kukázhattam az egészet. Közben meghalt a nevelőapukám is, anyám meg soha nem értett meg és xart is a fejemre. Valószínűleg ezért lettem ilyen szerencsétlen a nők terén. Már feladtam, hogy valaha is találok még valakit. Már csak a gyerekeim éltetnek, ha ők nem lennének már régen exitáltam volna ebből a szemét világból. 38F
2018. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy "szarok" a pénzre, soha nem voltunk gazdagok, de mindent megkaptam csak az "érzelmi gazdaságot" nem. 26 évesen értettem meg hogy nem minden a pénz. Nem is tudom mit írhatnék, semmi kedvem élni...
2018. febr. 4. 04:49
 15/15 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy már tudod, mi nem tesz boldoggá. Így tudod, hogy teljesen más irányba kell elindulnod ahhoz, hogy boldog lehess. Erre neked kell ráérezned.


Második válaszoló voltam.

2018. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!