Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismertek olyan magánpszichiáte...

Ismertek olyan magánpszichiátert Budapesten, aki nem kérdez sokat, vagy nem erőlteti és felírja a gyógyszert? FONTOS

Figyelt kérdés
Nem tudok megnyílni egy vadidegennek, a tüneteket el tudom mondani, az okokat nem, sem most, és szerintem később sem. Ismertek olyan pszichiátert, aki lazán kezeli ezeket a dolgokat? (a régi háziorvosom volt ilyen, nem firtatta a dolgokat és gyakorlatilag bármit felírt) Nem iszom, nem drogozom, nem szedek gyógyszereket. Kérlek segítsetek, ha valaki ismer ilyet írja meg nekem, akár privátba!
2018. febr. 1. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok bunkó vagy alpári lenni, de miért nem állami dokihoz mész inkább? Azok ingyen is szívesen lesz*arják a fejed és rögtön gyógyszert írnak. Miért költenél szimpla gyógyszer felírásra több ezret egy privát dokinál?
2018. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Általában az emberek nem tudnak megnyílni egy vadidegennek. Ezért begyógyszerezni magad???? Nem tudsz csajozni, vagy mi?

Amúgy bármelyik ír fel gyógyszert, megmondod, hogy szorongsz, öngyi leszel, aztán kijösssz 5-6 recepttel.

Ezek gyereknek is felírják.

2018. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Aki nem firtatja a dolgokat,és bármit felír?Van ilyen orvos is biztos de a kőrözöttek között.Ezt ne kérd itt!
2018. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, de szerintem a "nem szedek gyógyszereket" és a "nem kérdez sokat csak felírja a gyógyszert" kicsit üti egymást...

Mit szeretnél felirtani és miért?

2018. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet, megmpndod, hogy szorongsz, depis vagy. Nincs az az isten, hogy ne írjanak 2 féle nyugtatót és antidepit. Tinik is felírják, alaptalanul, tapasztalat.
2018. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nekem is ez a kép élt a tb-s ellátásról, betelefonáltam, hogy kérjek időpontot. Fel voltam készülve, hogy 2 hétnél előbb nem kapok, annyira tele van az állami rendelő. Erre már másnapra lett időpont, odamegyek, rajtam kívül egy ember! Ez nem vicc. Aztán bementem, és kb. két órát töltöttem bent, de elbeszéltünk egymás mellett, bizalom nulla. Amikor kimentem senki nem volt a váróban!

Harmadik: Amikor azt írtam, hogy nem iszom, nem drogozom, nem szedek gyógyszereket, az pontosan azt jelenti! Lehet, hogy itt a gyakorin hozzá vagytok szokva bizonyos emberekhez, de amit a kérdésben leírtam az igaz.

Van olyan, aki olvassa ezt a kérdést és tud rá nekem válaszolni?

2018. febr. 1. 22:29
 7/14 A kérdező kommentje:
35 éves nő vagyok, ezt a másodiknak írom, nem egy 16 éves kamasz srác, akinek gondjai vannak a csajozással. Amikor azt írtam, hogy nem tudok megnyílni egy idegennek, azt a pszichiáterre értettem. Nem vagyok az a típus, aki kitálalja az életét, még barátoknak sem.
2018. febr. 1. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:
TB-s pszichiáternél is csak az első alkalom hosszú, utána egyre gyorsabban végzel, de az esélytelen, hogy 2 órán keresztül bent voltál. Ha változást akarsz, akkor nyílj meg, és engedd az embereknek, hogy segítsenek, ha ugyanilyan szar életet akarsz, akkor meg szedd a gyógyszereket. Jó szórakozást!
2018. febr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mire kellene a gyógyszer és milyen?
2018. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem most nem kapok választ. Ha bármikor később megtalálja ezt a kérdést,aki ismer ilyet privátba küldje el, figyelni fogom.köszönöm!
2018. febr. 2. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!