Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Észreveszi rajtam a pszichiáte...

Észreveszi rajtam a pszichiáter, ha szexinek tartom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok belé szerelmes, nem akarok tőle semmit, de egyszerűen annyira szexi, hogy folyton "olyan" gondolatok járnak a fejemben róla, és nem tudom megakadályozni... Szerintetek ezt ő tudja??
2018. febr. 2. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Persze,hogy tudja.Ő hipnotizálja beléd,legyőzi az akaratod és a magáévá tesz.
2018. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sarlatán igen. Bár nem túl etikus pszichiáterként így valakit kezelni, ha ignorál neked lesz rossz... Akárhogy is - feltételeztem egy érzelmileg kiszolgáltatott ember fordul pszichiáterhez - ez nem biztos, hogy jó
2018. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Neki tök mindegy, ő csak felírja a gyógyszert, alig várja hogy menj végre, hogy leteljen a munkaideje. Baromira nem érdekli a többi.
2018. febr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem egy kiégett idiótát kell elképzelni. Szerintem nem venné jó néven, ha ezt észrevenné rajtam.
2018. febr. 4. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Őnekik ez a munkájuk, ilyesmi bármikor előfordulhat, fel vannak erre készülve. Ezer más dolga van, mint hogy azzal foglalkozzon, milyennek tartod. Ahogy pl. téged sem érdekel, hogy az utcán jóskapista mit gondol rólad, míg jóskapista azon aggódik, sejted-e a gondolatait, téged nem is érdekel. Ne legyél ilyen jóskapista! Vágesz?
2018. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)))
2018. febr. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!