Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy szem stilnox okozhat...

Egy szem stilnox okozhat hallucinációt?

Figyelt kérdés
Korábban nem szedtem altatót, régóta rosszul alszom, teljesen felborult a bioritmusom, ezt a gyógyszert írta fel az orvos. Lefekvéskor bevettem 1 szemet, aztán nem sokkal később a hálószobám "megváltozott". Lehet, hogy hülye a kérdés, mert szimplán elaludtam és álmodtam, csak azt hittem ébren vagyok, de az is lehet, hogy tényleg hallucináltam. A szobám vattaszerűvé vált, mintha felhők közé kerültem volna, a villanyt is felkapcsoltam. "Utánna elaludtam", reggel kipihenve ébredtem. Valakinek hasonló tapasztalata?

2018. febr. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Stilnoxtol ez van. De akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.
2018. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te mit tapasztaltál pontosan? Ma este is beveszem, kíváncsi vagyok mi lesz.
2018. febr. 3. 19:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy most olvasom a betegtájékoztatóját, hogy okozhat hallucinációt, szóval lehet, hogy tényleg nem álom volt. Egyébként kellemes volt, nem volt ijesztő, vagy ilyesmi, de tudtam, hogy amit látok az nem igazi. De még mindig nem vagyok biztos benne, hogy nem aludtam már ekkor.
2018. febr. 3. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Én többször tapasztaltam már ilyet , fenn vagyok de olyan mintha társaságban lennék és többen lennének a szobába és mintha lebegnék sem nem erőteljes tehát tudom hogy nem valós , de kellemes érzés .
2018. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Stilnoxot hirtelen elhagytam és epilepsziás rohamot kaptam.
2018. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott ilyet, csak furán álmos lettem, tántorogtam, és igen kis ideig hat, nem alszom tőle 8 órát, sőt, volt, hogy el sem aludtam tőle, elég gyenge altató.
2018. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha eletedben elso alkalommal fogyasztasz stilnoxot es rogton ugy kezded, hogy nem fel tabletta hanem egy egeszet letolsz akkor jon ez a mozognak a butorok a szobaban, tobben vagyunk stb. hallucinacio

nekem is ez volt, de csak elso alkalommal

aztan atment egyfajta higgadtsagba, amikor mintha bedrogoztam volna minden happy es minden jo, es mindent meg tudok oldani

volt hogy atestem a masik oldalra, bevettem es elkezdtem nagyban takaritani, fozni, mosni, es bezabalni mint allat holott egesz nap megmozdulni nem volt kedvem


ilyen hangulatjavito hatasa kezdett lenni ram az altatas helyett


azota is szedem es sajnos hozzaszoktam, nelkule depis vagyok nagyon nagyon szomoru es az egesz napom egy tragedia


draga gyogyszer es nagyon nehez beszerezni

2018. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!