Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre van szükségem. Az...

Segítségre van szükségem. Az utóbbi időben rengetegszer indokolatlanul mérges voltam és ordibáltam általában a párommal. Mit tudnék tenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Évekig meg voltunk egymással, mint egy kis angyal olyan voltam, azt mondja. Eközben elváltak a szüleim és sok olyan változás történt az életemben, ami állandó feszültséget okozott nekem. Ma már külön élünk a párommal és gyakorlatilag szakított is velem, mert elviselhetetlen neki, hogy egy tányér miatt is veszekedek, kiabalok úgy, hogy előtte bármi történhetett volna, soha nem bántam volna így vele. Sajnos ő hiába mondta, hogy ez nem megoldás. Tudtam már én is egy ideje, de amikor feszültség alakult ki, ismét előjött ez belőlem. Tudom, hogy szeretem és soha nem akartam volna, hogy el hagyjon. Sajnos ez ébreszthetett rá, hogy komoly probléma van. Családommal nem tartom a kapcsolatot, anyukám teljesen elszigetelte magát az új párjával, apukám pedig külföldön el. Telefonon sokszor nem tudott rajtam segíteni. Van egy húgom, akinél viszont pont azon vagyok, hogy semmit ne érzékeljen a válásból, bukás szélén állt már nem egyszer és nála is látom, h zavart és felborult számára minden. Szerintetek kit keressek ezügyben? Sajnos a baráti és a párom altali jelzések és figyelmeztetések nem használtak, mert felfogtam úgy éreztem de a következő alkalommal újra előjött. Én sem ismerek magamra. Olyannak gondoltam eddig magam, aki inkább hagyja és a békülés a cél bármiben is, ma meg már teljesen ellenkezőjét teszem. Szeretném megoldani a problémámat.

Mit tudnék tenni?

Köszönöm előre is 23L



2018. febr. 5. 08:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!