Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra Rivotril?

Szorongásra Rivotril?

Figyelt kérdés

Generalizált szorongás? Valakinek hasonló?


Tegnap voltam pszichiáternél és sajnos generalizalt szorongasom van. Van valaki aki esetleg hasonló helyzetben volt már? Olyan reménytelennek érzem a gyógyulást :( Egyelőre Rivotril irt fel napi 3X1 Ma kezdtem el de még nagyon semmi hatását nem érzem :( Legközelebb amikor megyek akkor kapok hangulat javítót is.

Nagyon köszönöm előre a válaszokat!


2018. febr. 7. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugtató a Rivotril, elvileg jónak kell lennie. Én Xanaxot kaptam annak idején, amikor a GAD volt.
2018. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a GAD tól 6 hónap után meg tudsz szabadulni, összeteheted a kezedet. Ne türelmetlenkedjél. Szedd a gyógyszered, változtass az életmódodon, és szép lassan meggyógyulsz. Ha kevés lesz a Rivotril, kapsz más, megfelelő gyógyszert. Jut eszembe: nem kilátástalan a helyzeted. Van kiút.
2018. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem bogyó, hanem terápia. A gyógyszer az elején még hasznos lehet, de ha tünetmentessé tesz, akadályozza a gyógyulást.
2018. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!