Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós fáradtság ellen...

Depressziós fáradtság ellen valami bevált tipp?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarom van, nem újdonság a depresszió sajnos. Különféle technikákkal szoktam enyhíteni rajta, de mostanában mégis kezd elhatalmasodni rajtam a tompultság :( Motiválatlan vagyok, nem megy semmi, nem tudok sehova menni, annyi hobbim van és azokhoz sincs türelmem, csak ülök itt, mint valami dísznövény...

Felváltva futok és jógázok minden nap, az edzéshez egyszerűen már nincs erőm, pedig tudom, hogy kellene. Kb. öt percig érzem magam felpumpálva utána és máris visszajön az a rohadt kimerültség. Teljesen mindegy, mennyit alszom, mit csinálok, sem a citromfű, sem három kávé sem az alkohol sem segít, hónapok óta csak vegetálok.

Most már a süteményt, csokit sem vonom meg magamtól ha megkívánom, hízni is kezdtem, de csak ennyit érek el vele :D

Ha bárkinek bármi ötlete van a fent felsoroltakon kívül arra, hogy kicsit magamhoz térjek, azt nagyon megköszönöm! Nem vagyok az a fajta aki csak úgy feladja, de most már valahogy képtelen vagyok lábra állni... túl fáradt vagyok hozzá :)


2018. febr. 11. 08:32
 1/4 anonim válasza:
0%
Linket nem tudok küldeni de keress rá Szabó Péterre hasznos motivációs videókat tölt fel.
2018. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó a gyógyszer, amit szedsz! Mondd el az orvosodnak! Rajtam csakis az segített ilyen állapotomban.
2018. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wellbutrin. Azt pont az apatikus depresszióra találták ki.
2018. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kávé és cigi. Olykor van hogy péntek este benyakalok egyedül a szobámban egy üveg bort, de azt nem javaslom. Ennyit tudsz tenni, ezek a jobb agyféltekés tuningok. A mai bal agyféltekés világunk miatt olykor ezekhez nyúlok. Tovâbbi infoért írj privit.

24/F

2018. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!