Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normálisak ezek a dolgok?

Normálisak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Elég gyakran szólnak rám a felnőttek, hogy mit keresek még 17 éves létemre a játszótéren. És nem mindig kulturáltan teszik. Ilyenkor általában arra gondolok, hogy milyen jó lenne egy kis "tisztogatás", és valahányszor visszagondolok arra, amit a fejemhez vágnak, egyszerre kell sírnom és röhögnöm. Csak csendben, magamban, de az a kuncogás nem a ó kedvű típus. Nekem mindig valami egész mást sugall. Normális ez? Mit tudnék tenni? Hozzá tenném, nekem csak ott megy a gondolkodás.
2018. febr. 11. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy "tisztogatás"?
2018. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen normalis. 😊
2018. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"tisztogatás"???? Hát tényleg furcsa ha már egy majdnem felnőtt ember egyedül ül a játszótéren és még aggasztóbb hogy ha játszik a játékokkal (most nem arra gondolok hogy egyet hintázik). Ráadásul hogy ha ennyire kitűnsz akkor valami feltűnőt is csinálhatsz hisz honnan tudnák hogy nem a tesódat vagy esetleg a sajátodat viszed.
2018. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondtam volna, hogy normális, de a "tisztogatás" szó egy kicsit furi. Mit értesz ez alatt?
2018. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!