Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincsenek érzelmeim?

Miért nincsenek érzelmeim?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve tart ez az állapot, egyik napról a másikra teljesen lekorlátozódtak az érzelmeim, nem veszett ki mind, de sok, és ami megmaradt, az se olyan intenzitású, mint előtte. Nem tudok semmit úgy megélni, mint ezelőtt, szerintem az érzelmi megnyilvánulásaim (pl ha izgatottan várok vmit) is csak reflexből történnek, nincs mögöttük érzelem. Olyan érzésem van mintha mindig álmodnék... azon gondolkoztam, hogy talán azért van ez mert semmi nem vált ki belőlem érzelmeket amire ránézek, de ez csak találgatás. Elmentem pszichoterapeutához, aki depressziót állapított meg, de kételkedem...ezen kívül most más tünetek miatt elküldtek kivizsgálásra pcos, inzulinrezisztencia és pajzsmirigy alulműködés gyanúval. Ezek tünete lehet? vagy lehet ez a tünet kamaszodás miatt? (19 vagyok, szóval nem hiszem) tapasztalt valaki ilyet? Nagyon kétségbe vagyok esve és elegem van, félek h örökre így maradok...csak az tartja bennem a lelket h egyszer vége lesz...de közben bennem van h mi van ha nem?

2018. febr. 12. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam ilyet, nekem depressziótól volt.
2018. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!