Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes ehhez a hipnotizőrhöz,...

Érdemes ehhez a hipnotizőrhöz, hipnoterapeutához elmenni?

Figyelt kérdés

[link]


Jót írnak róla,de van valakinek rossz tapasztalata is vele?

Miben tud segíteni?



2018. febr. 12. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olyanhoz menj aki Dr. és hazailag elismert szaktekintély. Dr Zseni Annamária az orvosi egyetemen tanított hipnózist. Pszichiáter, pszichoterepauta. Keress rá a neten.
2018. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pécsen kihez érdemes menni?

Az anyagiak is beleszólnak.

Ha hasonlókhoz megyek akkor ők a kérésemre hipnoterápiában részesítenek vagy mást javasolnak?

Esetleg előtte több alkalommal kell beszélgetnem velük?

Az is pénz?

Úgy tudom, hogy ő meg több órát foglalkozik az emberrel.Beszélgetés,hipnózis,beszélgetés.

Ha meg ily pszichológus hipnoterapeutához megy az ember az 60 perc múlva kidobja.

2018. febr. 12. 10:44
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Ha olcsó kóklert választol akkor nem az a baj hogy semmit sem használ hanem hogy nagyon is árthat.

Biztos hogy hipnózis kell neked? Csodákra az sem képes és nem mindenki hipnotizálható.

Ha mentális problémáid vannak akkor javalom hogy keress fel egy pszichológust, pszichotrepautát. A pénzt pedig rá kell szánni, mert ez nem olyan dolog hogy veszel a piacon egykinai lót és ha szétmegy az első mosásnál akkor kidobod.

Aki nem profi ebben nagyon szét tudja barmolni az ember személyiségét, pszicéjét.

2018. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akit belinkeltem ő jó vagy kókler? Én honnan tudjam?


A pszichológusokkal sem jártam jól azért keresek más megoldást és mit írtam ha elmegyek egyhez aki pl hipnoterapeuta is sem biztos,hogy foglakozik velem?

2018. febr. 12. 11:36
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


Nem hiteles,mert nem doktor meg pszichológus?


Engem azoknál csak csalódás ért. Keresem,hogy ki tudna segíteni.

2018. febr. 12. 12:56
 6/16 anonim ***** válasza:

A fizkó egy hókuszpók. Reiki, agykontroll, Drunvalo Melchizedek Megvilágosodó Szív tanfolyamát, Belső Utazás.

Ezek mind olyanok mint az ATV- ben a betelefonálós "profi" jósok, tisztánlátók, pénzvarázslók.


Az interneten bármit ki lehet írni, ha kell akkor véleményt is gyártanak hozzá olyat amit akarsz.


Olyan embert keress meg aki szaktekintély, évek óta végzi a praxist, személyesen iszmersz olyan embert akinél hatásos volt. Nem OKJ-s gyorstalpalón vagy megfoghatatlan távolkeleti tanfolyamon végzett. Nagyon sok ilyen csalóval volt dolgom, olyan is volt hogy halálesettel végződött a " reiki gyógyítás".


De ha te jobban hiszel az ilyen emberekben akkor tedd azt.

2018. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Honnan tudjam, hogy ő egy hókuszpók?

Akkor kit ajánlasz Baranyában?

2018. febr. 12. 13:37
 8/16 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Integratív terápiát tanult akkreditált helyen, ez a legjobb az összes terápia fajta között, a legmagasabb a színvonala.

Személyesen nem ismerem, tapasztalatom nincs vele.

2018. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!