Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész napos hasogató fejfájás...

Egész napos hasogató fejfájás ellen mit tudok tenni fájdalomcsillapító nélkül?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni az antidepresszánst (Mocrim) a nyugtatóval (Helex sr) ezeket írta fel nekem a pszichiáter,hat is, de egy gondom van csak, hogy egész nap fájt a fejem, gyakori mellékhatás. Próbáltam magamnak fejmasszázst, használt is amíg dörzsöltem a fejemet de utána megint fájt. Nem szeretnék bevenni fájdalomcsillapítót is, valamilyen természetes gyógymódot ismer valaki esetleg? Nagyon megköszönöm előre is a válaszokat! 23/N
2018. febr. 13. 21:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kis vacak teszt, amit fél órán belül, kérdezgetéssel párhuzamosan ki lehet tölteni, csak játék, nem alkalmas arra, hogy évekre szólóan eldöntsön egy komoly kémiai beavatkozást a szervezetedbe. A Helexet szedd szorongásoldónak, abból se sokat, de amúgy a pszichológus fog érdemi segítséget nyújtani, gondolom, hozzá tartósan fogsz járni.
2018. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen fogok, amíg jobban nem leszek. Már van hozzá időpontom is, csak kicsit félek, táppénzen vagyok már egy hónapja, nem fognak kirúgni ha sokat hiányzom? Másfél éve vagyok ott és gyártósori meló, tehát pótolható vagyok. Amúgy meg most ha felkelek az ágyból szédülök és gyengének érzem magam. Kajálni leginkább csak késő este és korán reggel tudok, akkor kívánom a kaját, amúgy meg most egész nap ilyen teltségérzetet érzek. Valamilyen könnyű ételt tudnál nekem írni, amit könnyen meg lehet emészteni? Reggel ettem gyrost és érzem h el van nehezülve a gyomrom. :/ Köszi!
2018. febr. 17. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!