Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan zavaros minden. Valakine...

Olyan zavaros minden. Valakinek hasonló? Esetleg ötlet?

Figyelt kérdés
A legfőbb problémám a tompaság ezt olyan mintha éberen álmodnél sokszor.fejfájás,koncentrációs zavar. túl sokat gondolkozok magamba, és mióta láttam a harcosok klubja cimű filmet, sokszor elgondolkodok hogy nincs-e valami hasolnó betegségem. olvasgattam a neten ezekről a betegségekről, kényszergondolatok stb. és azóta én is szoktam kreálni ilyeneket. szorongás, sokszor felébredek az éjszaka közepén. amireén gondolok : imszomnia, depresszió, skrizofénia,tudathasaedás.gondolkoztam azon is hogy csak vitamin hiánya,ami ezt okozza. 23/f bocsi hogy igy össze vissza, de épp ami beugrott

2018. febr. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen erzeseim. De már kb fél éve, hol erősebben, hol gyengébben. Voltam pszichológusnál, ő megnyugtat, hogy normális vagyok, és testi-lelki kimerülés miatt van. Ennek a neve egyébként szerintem deperszonalizáció/derealizáció. Ne aggódj, elmúlik!
2018. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyszer 17 évesen volt hasonló, akkor elmúllt pár hónap alatt de most megint visszajött és már elegem van, de köszi szépen, ez picit megnyugtott. és amugy az idő neked is gyorsan telik? gyorsan pörögnek az események, fel se fogom, észre se veszem és már este is van :S
2018. febr. 15. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álom szerű érzés a deperszonalizció, ami meg szorongástól és/vagy depressziótól szokott előjönni. Beszélhetnél egy jó (!!!) pszichiáterrel. Az is segít ha nem agyalgatsz, hanem hasznos dolgokkal lekötöd magad, és eltereled a figyelmedet. Sport, hobbik, stb.
2018. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is gyorsan telik az idő. Sajnos... Ezen nem segít, hogy 20 éves léttemre kb 40-45 éves kollegákkal vagyok együtt, akik mindig azt hajtogatják, hogy milyen gyorsan telik az élet, jajj, már február van, meg aztán maga egy napom is gyorsan elrepül. Most megint ilyen időszakomban vagyok egy hónapja kb. Elég rossz. :/
2018. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!