Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiség zavarba...

Borderline személyiség zavarban szenvedők, hogy élik meg a betegséget? Tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Mint egy kétségbeesett idegbeteg, aki nem tudja leplezni az érzelmeit
2018. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érzem magamon az őrület jeleit.

Folyton meg akarok halni (na jó, azért vannak jó pillanatok is), és élvezettel beszélek a saját öngyilkosságomról, halálomról. Sokszor még viccelődöm is rajta.

Úgy érzem, hogy megkínoznám azt, aki rosszakat mond rólam a szeretteimnek, vagy más módon próbál meg elszakítani tőlük.

Időnként egy-egy dühroham befigyel, pl. ha teli kocsival beállnak elém a boltban, amikor én csak egy almát vennék. Aki pedig előre enged az almámmal, az számomra maga az Isten pár percig.


22/N

2018. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Itt több infót találsz róla: www.bura.hu Ex párom ebben szenved priviben írhatok én is erről,nehéz volt ele nagyon...
2018. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jól..alig van tünetem.
2022. ápr. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!