Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkalmazkodási zavarok?

Alkalmazkodási zavarok?

Figyelt kérdés

Szoval beutaltak a pszichiatriai befeketetesre, de nagyon felek ettol.

Elvileg alkalmazkodasi zavarom van.

Kb mennyi ideig leszek bent?

Igy lehetek magántanulo?

Milyen lehet bent lenni, esetleg valaki volt mar bent igy?

Koszonom szepen elore is❤



2018. febr. 16. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz magántanuló. Miért van erre feltétlenül szükség? Mi a konkrét probléma? Kórházban lenni nem jó, de vigasztaljon, hogy legalább nem műtenek meg és ehetsz amit akarsz és kimehetsz a wcre is. :) Nekem komoly műtétem volt, 2 hétig ágyhoz voltam kötve. Annál biztos jobb lesz. :) vigyél vidám zenéket meg jó könyveket.

Sajnos látatlanba senki nem tudja megmondani, mennyi ideig leszel bent. De első nap kérdezd meg, biztos mondanak valamit.

2018. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen❤

Amikor megkerdeztem a pszichologusomat, azt mondta Ok nem ajanljak, de mivel az osztalytarsaim idaig piszkaltak engem, nagyon remelem, hogy az lehetek.

Elso nap megkerdezem, koszonom minden ami biztos.

Sajnos semmien elektronikai eszkozt nem lehet bevinni szoval, nem hallgathatok zeneket, de a konyv nagyon jo otlet!

Azt nem tudja valaki hogy altalaban mennyi ideig vannak bent?

2018. febr. 16. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyelj csak! a pszichológusod nem ajánlja a befekvést? És te befekszel azért mert az osztálytársaid azt mondják? Mert mit csinálsz, hogy ezt mondják?

Nem hiszem, hogy gyerekekre kéne hallgatnod! Ez nem egy gyerekprogram amit az osztálytársak ajánlanak te meg részt veszel rajta. Ez komoly hatással lehet az életedre! Nem rájuk kéne hallgatnod, hanem a pszichológusodra.

Mivel nem ismerem a konkrét problémát nem akarom azt mondani, hogy ne tedd. De azt tudnod kell, hogy a pszichiátriai osztály nem egy vidám hely. Gondolom kapsz majd gyógyszereket is. Azok sem épp egy kislánynak vagy fiúnak nem tudom melyik vagy, valók. Nem lehetne ezt a dolgot másképp megoldani? Kezdjük, ott, hogy mi az, hogy nem lehet bevinni elektronikai eszközt? Magyarán ha baj van segítséget sem tudsz kérni. Én a szüleid helyében ezt tuti nem hagynám. Bármi bajod van, azért biztos lehet ezt pszichoterápiával kezelni szabadlábon is. Miért kell befektetni egy ilyen helyre? Nem tudom mennyi ideig leszel ott. Ez teljesen egyén függő. Más sem fogja tudni megmondani neked pontosan. A párom anyukája skizofrén volt. Ő 1-2 hetet volt bent alkalmanként. A helyedben hacsak nem vagy egy dühöngő őrült akit már senki és semmi nem tud megfékezni, biztos nem ezt az utat választanám.

2018. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid akasztanak rád egy diagnózist, és azért fekszel be egy pszichiátriai osztályra mert ők azt mondják? Miközben a pszichológusod nem is ajánlja. Te ezt most komolyan gondolod? Nagyon sok rosszindulatú, buta gyerek van. Ha azt mondják ugorj a kútba azt is megteszed? Nehogy már befeküdj egy ilyen helyre mert egy csapat gyerek azt mondja! Mit vársz ettől? Be fognak gyógyszerezni. Kiszolgáltatott szituációban leszel mert még a telefonod is elveszik egy rakás gyagyás között. Szerintem ezt nagyon nem kéne. Ez nem fog meggyógyítani. Mondjuk jó lenne tudni mit csinálsz ami miatt ezt mondják rád. Hátha tudunk segíteni. De ha a pszichológus nem ajánlja akkor biztos, hogy erre nincs szükséged! Ne csináld mert olyan traumák érhetnek amiből lehet sosem fogsz kijönni. Szüleid mit szólnak ehhez?
2018. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj, neeeem.

Pszichologus mondta hogy fekudjek be.

Csak a magantanulosagot nem ajanlja a pszichologus.

Es osztalytarsaim addig piszkaltak amig annyira melyre jutottam hogy lelki bajom lett.

2018. febr. 16. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy kikérném egy másik pszichológus véleményét is. Nem tudsz esetleg sulit váltani? Hátha kedvrsebb osutálytársaid lennénekm
2018. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol en mar mondtam szuleimnek, hogy esetleg nezzunk masik pszichologust, de azt mondtak hogy nem.
2018. febr. 16. 19:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Iskola váltásról a velemenyuk annyi volt, hogy ott semmivel se lesz másabb.
2018. febr. 17. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából attól, hogy magántanuló leszel, semmi sem oldódik meg. Amúgy kicsit kamu szagú a kérdés.
2018. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ott nem lesz kedved olvasgatni, mert be leszel nyugtatózva. Zombit csinálnak az emberekből. Erőszakkal beadják a gyógyszereket. Ismerősöm volt ilyen helyen, nagyon rosszak a tapasztalatok.
2018. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!