Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megvágtam magam. Mit csináljak...

Megvágtam magam. Mit csináljak orvosin?

Figyelt kérdés

Tehát már 17 éves vagyok és borzasztóam szégyellem hogy ennyire nem tudtam uralkodni az indulataimon. A családi problémák itthon nagyon elfajultak ebbe nem megyek most bele csak az itthoni viták után olyan lelki állapotban vagyok mindig hogy nem tudom mit csinálok. Legutóbb bejöttem a szobámba és egy jó nagy és mély vágást tettem a kezemen meg párat a lábszáramon. Magam sem értem semmi értelme ennek csak annyira kiborultam és nem is tudom simán már gyűlölöm hogy élek én vagyok az oka a sok vitának meg a bajoknak. Már többször akartam öngyilkos is lenni de nem voltam rá képes és szerintem nem is leszek, vagyis remélem.. már nem tudom, az biztos hogy jobb lenne de ahhoz gyenge vagyok. De. Ha valaki észrevenné én ott elsüllyednék ez borzasztó szégyen, engem úgy ismernek hogy mindig vidám vagyok és jó kedvem van nem akarom elásni magam azzal hogy ilyen idiótaságot csinálok. Az itthoni problémákhoz meg senkinek semmi köze nem akarok magyarázkodni másoknak hogy mi a bajom. De orvosi idén még nem volt és a közeljövőben biztos lesz. Mit tegyek, hova rejtsem őket? Gimnáziumban foglalkoznak ilyesmivel? Tudom hogy ökörség ez az egész és nem megoldás a problémáimra, a kérdés csak annyi hogy mit tegyek hogy nehogy észrevegyék?

Vagy mi lesz ha mégis bekövetkezik? Mi fog történni?


2018. febr. 17. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell szegyellned, sokan vagdossak magukat. Igy legalabb orvosin majd elkuldenek egy pszichologushoz es segit.
2018. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelj arra, hogy jövőre már ne legyenek friss vágások. A mostaniak szépen elhalványulnak addigra. A problémáidon semmit sem segít, ha magadat vagdosod. És hidd el, mindenkinek vannak problémái.
2018. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen orvosi vizsgálaton a friss vágásokkal se foglalkozott soha az orvos. És akármennyire is máshogy gondolod jó lenne ha észre venné és segítséget nyújtana neked hogy ne csúszhass annyira le a lejtőn mint én
2018. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!