Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichológust keresek...

Jó pszichológust keresek (több infó lent)?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, néhány éve nemi erőszak áldozata voltam és azóta nem tudom normálisan élni az életem, nem tudom túltenni magam rajta lelkileg. Úgy döntöttem megpróbálkoznék pszichológusi segítséggel, de anyagilag sajnos elég szűkösen vagyok. Tatabányán lakom, de ha úgy van 1-2 óra utazást is bevállalnék. Valakinek van ötlete, tapasztalata, hogy hol kaphatnék ilyen helyzetben segítséget? Fogalmam sincs, hogy működik a dolog. Gondolom leginkább magánrendelések vannak, ebben az esetben nyilván összespórolnék rá valahogy, ha valaki tud jó szakembert a témában.

Köszönöm előre is.


2018. febr. 17. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Problémádon olyan pszichológus tud segíteni, aki kiképzett mélylélektani terapeuta (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek)
2018. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!