Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek jo otlet, hogy...

Szerintetek jo otlet, hogy nekimegyek a felelmeimnek?

Figyelt kérdés

Kevert szorongasos depressziot allapitottak meg nalam. Eleg szar...de nem fogok 21 evesen bogyokat szedni,ugyhogy ugy gondoltam neki megyek minden felelmemnek es ezzel gyogyulok meg.

Rettegek attol pl hogy valahol magasban vagyok es nem tudok menekulni. Emiatt azonnal panikrohamot kapok.

Ma elmegyunk oriaskerezni mert megutobb mikor ott voltam ereztem hogy urra lesz rajtam a panikroham de aztan elnyomtam magamban. Megint leakarom gyozni. Ennek a fo oka hogy aprilisban repulunk. Es ott nem 60-70m magasan leszunk hanem tobb ezer. Ott nem panikolhatok be.

Szerintetek?

21/L


2018. febr. 18. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy megoldás, én a szociális dolgaimon javítottam így. Egy próbát megér. Bár engem párszor vittek fel repülni kisgéppel a tériszonyom ellenére, pár perc után elmúlik, de utasszállítór nem tudnak felimádkozni. Inkább autó vagy kihagyom :D

23F

2018. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadt jó megoldás! Nagy bátorságra vall:)
2018. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csinálod. Én is így teszek a bennem lévő félelmekkel. Tériszonyos vagyok, erre kinéztem magamnak egy tandem siklóernyőzést például. Illetve régebben paráztam megnyílni mások előtt, aztán elkezdtem felvállalni magam és jobban megnyílni, emiatt van, hogy hülyét csinálok magamból, de már nem építek falakat magam köré, ha netán nem jól sül el a dolog.
2018. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon bátor dolog!

Bárcsak én is ilyen erős lennék mentálisan, hogy meg merjem ezt lépni, de nekem nem menne sajnos, nincs meg a kellő motivációm hozzá.

De neked sok sikert! És majd számolj be róla nekünk, hogy ment! :)

2018. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fuu most megyunk. Nagyon izgulok!
2018. febr. 18. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, menni fog. :-)
2018. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jo volt :)))) De ereztem a panikdolgot nagyon. Viszontt vallahogy elnyomtam megint. Az elso ket kor utan picit jobb lett de mikor fent megalltunk hogy beszallnak akkor elkezdtem szedulni. Nem tudom London eyeon fel oraig mi lesz de megcsinalom. Nem fogok emiatt a hulyeseg miatt ilyen elmenyekrol lemaradni.
2018. febr. 18. 18:23
 8/8 A kérdező kommentje:
*valahogy
2018. febr. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!