Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég időt kért a barátnőm....

Nemrég időt kért a barátnőm. Habár még nem szakított, hirtelen olyan reménytelen lett számomra az élet, semmiben nem találom boldogságom, és elegem van mindenből. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolog van az életemben amiért a nélkülözők minden nap csak imádkoznak, én még se becsülöm ezeket. A barátnőm miatt teljesen elment a kedvem mindentől. Még lehet hogy lesz belőle valami de teljesen össze vagyok zavarodva. Semmi sem lesz már olyan felhőtlen mint régen, most jönnek csak a nehézségek és én nem akarom ezeket. Nem sajnáltatni akarom magam, hanem tanácsot szeretnék kérni, hogy vergődjek ki ebből az állapotból?

Csak egy 16 éves srác vagyok.



2018. febr. 18. 15:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul ahhoz, hogy újra igazán szerelmes legyen belém pont olyan fiú képét kéne mutatnom, aki életerős, vidám, céljai vannak, rengeteg barátja van és jó pasi. De ezeknek most pont az ellentéte vagyok sajnos.
2018. febr. 18. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora probléma ez 16 évesen :) bárcsak nekem is ekkora gondjaim lennének :)

Tini kategóriába tartozik a kérdésed amúgy.

2018. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább a lelki állapotomon van a hangsúly, nem a barátnőmön, azért írtam ide a kérdést
2018. febr. 18. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, 16 evesen az ember azt hiszi a vilag megall forgasaban egy szakitas miatt, de hidd el, nem igy van. Kosd le a gondolataid, menj el haverokkal moziba, vagy fuss egyet, kondizz esetleg, olvass el egy konyvet, tanulj, menj el uszni , setaltasd meg a kutyat ( ha van ), vagy vallalj diakmelot esetleg, az meg penzt is hoz ! Otthon segits be a takaritasba, latogasd meg a nagyszuloket, tarsasozz v kartyazz egyet a csaladdal, barkacsolj vmit a fateroddal, pl egy madaretetot, kezdj el eg uj sorozatot, vagy nyelvet.
2018. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Bocs, de egy 16 éves szerelmi-lelki problémáit nem lehet komolyan venni.


Ettől függetlenül... TANÁCS: evezz új vizekre. (Ostoba volnék, ha jönnék neked a "harcolj" dumával... inkább NE harcolj a semmiért.) Sírj. Sokat. Egy idő után észre fogod venni, hogy már nem tudsz többet sírni, és addigra könnyebb lesz. Majd sportolj, kertészkedj, vagy keress valami MMORPG-t, tök mindegy. Ja, és vedd észre, hogy nem egy csaj van a világon...


Felsoroltad itt a reménytelen életet, a nem található boldogságot, meg hogy eleged van mindenből. De amúgy nem zavar, hogy az egész csupán döntés kérdése? :D

2018. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tininek is komolyan kell venni a problémáját. Igen, kamaszként szinte mindenki érez úgy szakításkor, mint ő, de az is lehet, hogy nála komolyabb dolog áll a háttérben, pl. kapcsolatfüggés.


Jó, nem akarom az ördögöt a falra festeni, de én pl. örültem volna, ha időben kiderülnek a mentális problémáim, és nem hittem volna még én magam is a tinikor természetes velejáróinak őket.


22/N

2018. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem hinném, hogy kapcsolatfüggő vagyok, volt már egy barátnőm őt gond nélkül elengedtem, én szakítottam vele, egyáltalán nem is hiányzik. A mostani kapcsolatomnál sem az egyedülléttől félek, hanem attól hogy mással látom a barátnőm, mással lesz boldog, mással fog kiteljesedni.. Én vagyok az első kapcsolata neki, nem akarom, hogy valaha is másé legyen.

Egyebkent belegondolva lehet tényleg rossz helyre írtam a kérdést, ezért elnézést kérek.

2018. febr. 18. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen szinte minden korodbeli átesik. Hidd el ha nem is most de szakítani fogtok előbb vagy utóbb ha már most ennek a szele csapdos titeket. Ez most tudom,hogy nagyon fáj neked és rohadt szar és úgy érzed,hogy márpedig nektek együtt kéne megöregedni és nem ért meg téged senki, aki azt írja, hogy el fog múlni. De tényleg el fog múlni és ez amúgy nem rossz. Nekem is van ilyen idős koromból, akivel én szakítottam és akivel közös megeggyezés alapján de ettől függetlenül nagyon viharos érzés volt. Amikor eszembe jutnak ezek a kapcsolatok boldog vagyok, hogy megtörtént és jó néha ezeken nosztalgiázni attól függetlenül, hogy tudom ők is már mással vannak és én is de ha találkozunk véletlen, mosolyogva köszönünk egymásnak és megyünk tovább. Leszel még őrülten szerelmes és te is megfogod tapasztalni, hogy ezek a kapcsolatok bár fájdalmasan érnek véget mégis erősítenek és fejlesztenek. Nem csak a boldog idők de a kemények is, utóbbiak talán még jobban is. 23/N
2018. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!