Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó aggodalomban élek...

Állandó aggodalomban élek különféle dolgok miatt, mit tegyek, hogy ne így éljek?

Figyelt kérdés
Aggódok a szüleim egészsége miatt, a gyerekem egészsége miatt, a munkahelyem miatt, a pénz miatt. Egyszóval nem vagyok boldog a sok aggódás miatt

2018. febr. 18. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Csak nekem nincs gyerekem. Párod van?
2018. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

probalkozz meg az ongyogyitassal, de ha nem megy, akkor szerintem fel kellene keresned egy szakembert. az ongyogyitas alatt semmilyen hokuszpokuszra nem kell gondolni, egyszeruen arra gondolok, hogy probald meg kiuriteni a zajos elmedet, es elcsendesedni belul. hogy hogyan? adj egy kis szabad idot magadnak, hogy legyen idod meglatni azt is, ami szep, es jo az eletedben. pl. tolts egy kicsivel tobb idot a szuleiddel, vagy legalabb beszeljetek tobbet telefonon/ neten. a gyerekeddel ugyanigy, szervezettek tobb kozos programot, vidd tobbet jatszora, ha meg kicsi, ha nagy akkor probalj olyan egeszsegmegorzo programokat kitalalni,amikbe bevonhato az egesz csalad. ( hetvegen egy turazas, akar csak a kozeli erdobe, egy nagy seta, szendvicsekkel felszerelkezve, vagy bringazas, legy kreativ).( mar amig ezeket a programokat kitalalod es megszervezed, addig se azon aggodsz , amikrol irtal).

a munkahely es a penz pedig olyan dolog, amikkel nem tul sokat kezdhetsz. ha nem szereted a mostani munkad akkor probalj meg masikat keresni.

2018. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!