Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mivel motiváljátok magatoka...

Ti mivel motiváljátok magatokat, amikor úgy érzitek, h semminek sincs értelme?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a problémáimmal, senkivel se tudom megbeszélni, de széttép, h nincs kihez fordulnom. Minden összejött és azt hiszem, jól elcsesztem az életem. Dekoncentrált vagyok, állandóan a saját elkeseredettségemmell vagyok elfoglalva. Elég csúnya gondolatok cikáznak a fejemben. Mit csináljak, h legálább koncentrálni tudjak a feladataimra? Egyszerűen teljesen szétcsúsztam...
2018. febr. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ostobán hangzik, de a télre való tekintettel egy ideje hanyagoltam a gyantát.

Ma kellett a rövid ujjú, mert sportoltam is, és vittem egy vastag karkötőt, ami elfedi a vágásnyomokat. Utána tűnt fel, hogy ó, te jó ég, a karom meg nem olyan, mint a babapopsi.


Na, most fogok szőrteleníteni, motivál, hogy újra nőies legyek.

2018. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csoki, chips, alkohol, pizza, facebook, setalas, pszichiáter, gyogyszerek, chat.hu, zenehallgatas, naploiras
2018. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rengeteget dolgozom + tanulok, egyetlen szabadnapom sincs, az éjszakás műszakok keverednek a nappallal. A fizu minimális, épp hogy fenn tudom tartani magam, sőőőt...ki se jövök belőle. Nincs párkapcsolatom, nincsenek barátaim.

Nem merek pszichológushoz v pszichiáterhez menni, mert szeretném megcsinálni a katona képzést és ott az ilyet szigorúan veszik.

Zenét hallgatok rendszeresen, ha van időm, futni is eljárok. Csokit és hasonlókat nem eszem, mert figyelek az alakomra. Egyszerűen, csak nem látom a fényt az alagút végén...

2 hét alatt 3 kg-ot fogytam, pedig mostanában nem is próbáltam lefogyni.

27/L

2018. febr. 19. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy tűnik, mintha el lenne cseszve az életed. :) Hiszen rengeteg hasznos dolgot csinálsz, vannak céljaid, éldegélsz, stb. Vannak ilyen nehezebb időszakok, főleg amikor munka mellett beindul az iskola, de át lehet vészelni. Az tényleg sokat segít, ha neten (mondjuk itt) néha beszélgetsz egy szimpatikus egyeddel, ha már barátkozni nincs időd vagy erőd.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, én így felnőtt fejjel a rajzolásba és a festésbe fogtam bele minden mellett. Ma már egy ilyen tematikájú klubot vezetek, az ismerőseim száma durván megugrott a munkáim miatt, ami eléggé sok pozitív stresszel járt.


25/F

2018. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki életében vannak hullámvölgyek, ne add fel!


Jó dolog, hogy törődsz az alakoddal, eljársz dolgozni, vannak céljaid, ezek nagy dolgok.

Valószínűleg nyáron jobb lesz majd a hangulatod is. :)


Próbálj az apró, pozitív dolgokra koncentrálni, de ha okkal vagy szomorú, akkor merd azt is megélni, ne maradjon benned.


20/L

2018. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2022. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!