Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lettem ilyen? Mit tudok...

Miért lettem ilyen? Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Gyerek, meg kamaszkoromban nem esett nehezemre kiállni a saját igazamért, vagy elintézni a számomra fontos dolgokat, kommunikálni emberekkel.


Most 26 évesen viszont mindent halogatok, a dolgaim nem mennek jól, a munkát nehezen viselem, az egyetem se úgy meg ahogy kéne.


Valamint olyan dolgoktól "félek", amik korábban nem okoztak volna gondot, például felhívni egy ismeretlen telefonon. Ma másfél órát mászkáltam a kezemben a telefonnal, mire megnyomtam a hívás gombot, aztán pedig le kellett ülnöm mert rámjött a légszomj, alig tudtam elmondani hogy miért telefonálok.


Pár hete kellett kérnem egy orvosi igazolást, ott is rámjött ugyanez a para, egyszerűen lefagytam, alig jött ki hang a torkomon, 2 perc kellett mire elmondtam hogy miért jöttem, közben szédültem, ömlött rólam a víz.

A közösségeket kerülöm, 5 perc után elkezd zsibbadni mindenem, inkább már el se megyek...


Volt már valakinek ilyen? Mit tudnék vele kezdeni?


2018. febr. 21. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt szociális fóbiának hívják, nem "személyiségvonás", tehát nem feltétlenül függ össze azzal, hogy kamasz korodban, vagy ez előtt 1 évvel milyen voltál
2018. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!