Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van szélsőséges hangulat...

Mitől van szélsőséges hangulatingadozásom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hónapban folyamatosan az egyik pillanatban boldog vagyok a másikban már bőgök. Általában amikor reggel felkelek majd kicsattanok tele vagyok életenergiával aztán ahogy telik a napom ez még így tart valameddig aztán vagy nagyon dühös leszek mindenen felcsattanok vagy olyan reménytelen érzés fog el hogy sírógörcsöm lesz és ez általában minden ok nélkül. Persze ezután újra jön a hú de boldog vagyok rész ismét. Ezek általában percek leforgása alatt történnek de van hogy hosszabb ideig tartanak. Emellett délutánra mindig kimerült vagyok. Van amikor tele vagyok energiával nagy terveim vannak a jövőre buzog bennem a tenni akarás leülök és megtanulok 2 óra alatt akár 4 hosszú anyagot is máskor meg reménytelennek látok mindent úgy érzem nem tudok elérni semmit az életben nem érdekel semmi ilyenkor 1 óra alatt sem megy bele a fejembe egy rövid anyag sem. Volt már olyan is hogy egy ilyen sírógörcs alkalmával megvágtam magam.

Mi okozza ezt? Olyan kimerültnek érzem már magam ettől a sok ingadozástól. 16/L



2018. febr. 21. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális oka, vagy pszichés is. Inkább az utóbbira tippelnék, de nem tudhatom, más tüneteid vannak-e (pl. menstruációs zavarok - bár a te korodban még nem biztos, hogy már rendesen beállt; fáradtság, feledékenység, hajhullás, bármi).

Szóval első körben vagy keress egy pszichológust, vagy szedj B-vitamin komplexet, magnéziumot és Omega3-at. Vagy mindkettő.

Ha egyéb hormonproblémára utaló tüneted is van, akkor viszont nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz menj.

2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!