Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos hajlam MIT csináljak?

Öngyilkos hajlam MIT csináljak?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok apám hollandiában anYám beteg Mar több mint 3 Eve folyamatosan a halálra gondolok nincsennek barátaim, nemszeretem as emberek. Anyámék mindig szidnak mindenért.Mar többször vagdostam as erem,késsel szurkáltam magam begyógyszereztem magam de mindig csak annyi volt a azöleim válasza hogy "he csak próbáld Tedd is"

2018. febr. 24. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak depressziós vagy, és nincs segítő közeg körülötted csak a visszahúzás. Olyan társaságba kellene kerülnöd ami kiszakít ebből, persze tudom hogy nagyon könnyű az interneten megmondani hogy mit csinálj, az úgysem történik meg csak úgy. Oda sem lehet úgy állítani egy vadidegenhez hogy legyél a barátom vagy a társaságom. Ha még iskolába jársz az a legjobb esély, mert a saját korosztályod közegében mozoghatsz. Vagy csak megpróbálni az interneten anonim emberekkel kommunikálni. Vagy akár csak ezen az oldalon kicsit körbenézni hogy kinek tudsz segíteni és pozitív visszacsatolás ha valakinek tényleg tudtál olyat mondani amiből tanult, megoldást talált és még hajlandó is megköszönni neked. Mindháromnak megvannak az árnyoldalai is persze, de nem ezekre kell fókuszálni.
2018. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
azonnal orvos míg nem késő
2018. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!